Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy valakinek egész életében nincs lehetősége párt találnia?

Figyelt kérdés

Nem járok társaságba így lehetetlennek érzem hogy találjak barátnőt.

Van olyan hogy valakinek egész életében egyszer sincsen lehetősége erre?

Teljesen elképzelhetetlen nekem az hogy más hogyan tud pár hónap alatt találni valalakit. Nekem szerintem sosem lesz barátnőm.


2022. márc. 11. 20:57
 1/1 anonim ***** válasza:
42%

"Nem járok társaságba így lehetetlennek érzem hogy találjak barátnőt.":


Ez a mai világban mindegy. Akkor hívnak társaságba, ha alapból jól nézel ki.


"Van olyan hogy valakinek egész életében egyszer sincsen lehetősége erre?":


Egyre több férfi ebben a helyzetben van.


"Teljesen elképzelhetetlen nekem az hogy más hogyan tud pár hónap alatt találni valalakit. Nekem szerintem sosem lesz barátnőm.":


A nők azzal szexelnek, aki jól néz ki. Ha nem nézel ki jól, neked ennyi volt.


A tanácsom: Csinálj egy Tinder profilt valamelyik harmadik világbeli országban profi képekkel. Ha működik, megvan az új cél az életben. Próbálj minnél több pénzt keresni, majd menj oda.

2022. márc. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!