Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incelkultusz elterjedése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelkultusz elterjedése előszele nagyobb társadalmi változásoknak?

Figyelt kérdés
Elképzelhető ,hogy ennek hála lecsökkennek majd a férfiakkal szemben támasztott teljesíthetetlen elvárások?

2022. márc. 13. 17:01
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem az incelkultusz egyébként egy jó dolog. Természetesen nem pártolom, hogy ez olyan messzire jusson, mint ahogy arra volt példa, és terrortámadás vagy tömeggyilkosság számba megy, de ugyanakkor ezen szerencsétlen férfiaknak egy jó megküzdési stratégia lehet.

Én úgy tudom elképzelni, mint a vallásokat. Bár sose voltam hívő, el tudom képzelni, hogy nagy erőt ad az, hogy azt hiszik van egy felsőbbrendűség aki vigyáz mindenkire. Ugyanígy tudnám definiálni az incelközösség erejét is. Nincsenek nagyon törekvéseik, ártani bár ártanak egyeseknek, de szerencsére nem olyan gyakran, és segít nekik egy vígaszt nyerni azáltal, hogy egymásnak panaszkodnak és teóriákat gyártanak.


Persze, tök jónak találnám, hogyha a traumáikat fel tudnák dolgozni, de ugyebár jelenleg a pszichológusok aranyáron dolgoznak mo-n, az állami szektorban lévők pedig sokszor le se tojják a pácienseiket (ami arról a részről eddig tökre érthető is volt, hogy alig volt fizetésük és ezáltal könnyen kiéghettek).


Arra meg őszintén nem látok sok esélyt, hogy ez a közösség bármi politikai törekvésbe kezdjen az elkövetkezendő pár évben, eddig a legtöbb kanapéhuszár akivel itt beszélgettem vagy erősen állította, hogy várja, hogy más lépjen, vagy kijelentette, hogy ő ehhez arcát nem adná.

2022. márc. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!