Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A mai társadalmi változások...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai társadalmi változások miatt a RedPill ideológiák valóssága egyre észlelhetőbb, főleg a fiatal nőknél növekvő számban, mit gondolsz?

Figyelt kérdés

A hangsúly azon van főleg, hogy NEM MINDEN nőnél, de növekvő számú nőknél főleg a 20as éveikben amikor a legkelendőbbek


Tehát a realitása annak hogy egy 20-25 éves csávónak legyen nője, vagy egy 20-25 éves nőnek legyen csávója nagyon eltérő, egy csaj nagyságrendekkel előnyösebb helyzetben van


Erre mondhatnánk, hogy a normálisabbja nem ilyen, és ez valszeg így is van, a normálisabbjának elég egy normálisabb srác, de ha jobban belegondolunk egy önbizalommal teli normális csaj a 20 as éveiben nem fog leállni egy 20-22 éves sráccal legtöbb esetben


Tehát inkább ezek tényekké válnak mint hamis összeesküvéselméletek, és nem azért mert a lányok önzőek, hanem mert a korban azonos csávók pl.: nem tudják kiegyenlíteni az a "szociális bőséget" amit a csaj kínál, vagy ha igen akkor kiemelkedően többet tud mint a legtöbb kora beli


És ezzel sincs semmi gond, hiszen a természet mindig így működött, hogy azt vonzzuk magunkhoz amilyenek mi is vagyunk, ha kevesebbek vagy többek akkor nem alakul ki semmi köztünk


Na most az lenne a kérdés, hogy aki nem így látja és azt mondja, hogy hülyeség a RedPill az miért mondja?


Ha egy kicsit elrugaszkodunk attól, hogy az elmúlt évben milyen keveset szexeltünk, vagy így úgy szenvedtünk ez és ez miatt, akkor ha objektívan nézzük a helyzetet és nem az önsajnálat beszél belőlünk akkor teljesen érthető


Red Pill = Felébredni a tényekre mindenféle torzítás nélkül


Nem feltétlen összekeverni az önsanyargató incelekkel, hanem tényleg úgy nézni, hogy a világ így működik, és én hoztam magam ilyen helyzetbe (kivéve azokat akik a rövidebbet húzták az elejétől) és én vagyok az egyetlen aki fog mászni belőle


Ez pl. azt is jelentené, hogy elfogadom, hogy hiába akarok sokat szexelni 20as éveimben, ha azokat a csajokat akik bejönnek nem tudom megszerezni, akkor inkább dolgozok magamon és majd pár év múlva visszatérek rá, mondjuk 29 évesen, ha arról szól, hogy addig csak f.szverés lesz pár évig akkor úgy legyen


A redpill ellenesek ezt miért hurrogják le? Mi ebben az áligasság?


2021. aug. 18. 23:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%
Mi a kérdés? Jól írod, a nők a 20as éveiket nem egypercdurrancs kisfiúkra szeretik pazarolni.
2021. aug. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%
Ez nem inkább emberek kategória lenne?
2021. aug. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudsz tényeket torzítás nélkül elemezni, csak tudományos módszerekkel, és még úgy is rengeteg a buktató. Minden meglátásodban ott a torzítás, a kis burkod lencséje, amiben élsz. Hány embert ismersz közvetlenül? 50-et? 100-at? Vagy beszéltél már a neten erről 1000 emberrel? Még ha mind azt mondja, hogy a 20-as pasiknak rossz, tényleg igaz ez mind az ötmillió magyar férfire? Vagy a négymilliárdra a világon?


Szóval minden amit leírtál, az nem a világra igaz, csak abból az általad látott apró kis szeletére.


Az én kis világomban pl. 22-26 éves koromban volt a legtöbb szexuális kalandom, azóta is visszasírom azokat az időket.

2021. aug. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
83%

Ez az egész MRA dolog egy önbeteljesítő jóslat.

Minél inkább mélyre szívod, annál jobban taszítani fogod a normális embereket, és egy idő után tényleg csak ezek a szintén zenész srácok fognak megtűrni.


A realitás az, hogy a nők szemében totál más dolgok számítanak nyerőnek mint azt a pasik elgondolják.


És attól is függ mit akarsz a nőktől.

Ha csak kefélést, akkor igen, nézz ki jól, ne legyél creepy, dugj jól és használva leszel kb pont annyira.


Ha kapcsolat kell, az totál más téma, tök más dolgokat kell letenni az asztalra.

2021. aug. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
47%

Huh, most ugy erzem magam, mint amikor eloszor olvastam arrol, hogy kik az incelek. Nem kell szerintem mindent megideologizalni, bar sokan szeretik valamivel azonositani magukat.


Ha magambol indulok ki, 20-25 evesen egesz jol neztem ki, de se lovem nem volt nagyon, se nem a megfelelo korokben mozogtam. De azert volt baratno. Most 30 evesen van exisztencia, amire azt gondolom megadhat egy alap onbizalmat es tetszhet egy huszoneves lanynak. Szoval nem irigylem a 20on eves pasikat a huspiacon. Sajnos a Pareto elv az igaz lehet itt is. A szex 80%ához a pasik 20%a jut hozza. Legyel igenyes, kicsit sportos, intelligens, szorgalmas es laza bulizos... csupan ennyi elvaras. Joez 😅

2021. aug. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
90%
Eleve milyen elmeállapot kell ahhoz, hogy ezeket az incel elméleteket valaki komolyan elhiggye? Ha ez nem a hülyék paradicsoma, akkor nem tudom mi. Ezt még kiparodizálni se lehet, mert nem tudsz olyat kitalálni, amivel még jobban felnagyítod az ostobaságot. Komolyan ennél még laposföldhívók is jobbak.
2021. aug. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
76%

Páran itt inceleznek meg MRA-znak pedig ez a RP-vel együtt három különböző dolog.

A RP célja (az incelekkel ellentétben) nem az hogy haragudjon az ember a nőkre hanem hogy NE haragudjon a nőkre azért akik azok nem lehetnek az ő számára. Realistább szintre teszi az elvárásokat ami a nőket illeti (és tanácsot ad hogy ezeket az új elvárásokat hogyan teljesítheti) és ezért értelemszerűen olyan aspektusaikat IS bemutatja a nőknek amelyek nem túl hízelgőek, ezért pedig a feministák ordítanak hímsovinizmust. Az MRA mozgalom pedig soha nem fog elérni semmit mert egyrészt felülről várják a megoldást a társadalomtól miközben a férfiak helyzete egy lentről jövő, egyénenként elért megoldást igényel (legyél a saját magad legjobb verziója és lesz bőven opciód), másrészt mert mára már nem mások mint feministáknak apelláló "férfiak" gyülekezete.

2021. aug. 19. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
85%

Ezen az oldalon egy csomó dologról nem lehet normálisan beszélni. Minden témakörnek megvan a fix dogmája, aztán, aki azt mondja, az király, mindenki más meg mindennek el van szidva.


Nem tudom, hogy mi ez a red pill dolog, nem értek a lovakhoz. Lényegében leírtad, hogy a csajoknak könnyebb pasizni és/vagy szexet találni. Ja, ez igaz. A szex kategóriában több a férfi, ezért könnyebben elfogadják, de a felnőtt párkapcsolatok kategóriában már letépnék a fejed.


Az meg, hogy egyesek miért nem fogadnak el igazságokat... Mert kényelmetlen számukra, ezért inkább létrehoznak egy sajátos kis véleményburkot, amiben simán eléldegélnek.

Amit még észrevettem, hogy sok a csúsztatás. Leírtad, hogy NEM mindenkire vonatkozik, amit írsz és mégis megkaptad, hogy amit írtál, az nem mindenkire vonatkozik, ne húzd rá mindenkire. Most, akik ennyire képtelenek egy egyszerű szöveget értelmezni, azoktól mit várhat az ember?

2021. aug. 19. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
10%
40 éves kor után már nincs olyan libidó, tehát ha fiatalon nem dugsz, utána már nem is fogsz annyira jól dugni, a nők így állnak rajtunk bosszút az "évezredes elnyomás" miatt.
2021. aug. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
85%

#9

Igen. Ez egy nagy titkos összeesküvés.

2021. aug. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!