Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Incelgyűlölők! Ti nem érzitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelgyűlölők! Ti nem érzitek szükségesnek az esélyegyenlőséget?

Figyelt kérdés

Az áldozathibáztatással csak locsoljátok az olajat a tűzre. Az inceleknek egy nagyon kis hányada menthető, de ők is akkora hendikeppel indulnak, aminek a leküzdése évekbe, évtizedekbe telne. És akkor csak arról beszélünk, hogy eljutott az alapállapotba, oda, ahonnan a legtöbben indulnak. Másoknak egy életen át nem jön össze semmi, kitartó próbálkozás és "öNfEjLeSzTéS" ellenére sem.


Nem lenne jobb, ha a 20 százaléknyi kevésbé szerencsésnek is ugyanakkora esélyeket biztosítanánk? Vagy arról van szó, hogy féltitek a kiváltságos helyzeteteket? Jobb inkább abban a tudatban élni, hogy százezrek, milliók végérvényesen kiesnek a versenytársak közül?



2022. márc. 14. 18:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/505 anonim ***** válasza:
91%

Hogyan kellene ugyanakkora esélyeket biztosítani?

Keféljek velük szánalomból, összeszorított fogakkal? (Az a legnagyobb baj, hogy 18 éves kis hülyelányként egyszer még meg is tettem ezt.)

2022. márc. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/505 anonim ***** válasza:
89%

Mindenkinek ugyanakkora esélyei vannak, nem értem a problémádat. (ezt úgy írom, hogy 30 felettiként sosem volt senkim)

Neked is pont annyi esélyed van, mit a szomszédnak, vagy a munkatársadnak. Egyenlőek az esélyek (ha odamegy kollégád egy nőhöz és te, ugyanannyi az esély egy beszélgetésre, pl.)

Mire célzol?

2022. márc. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/505 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem senki se félt semmit, csak olyan dolgokat akartok kierőszakolni ami nem így működik. Emberek eldönthetik kivel szeretnének együtt lenni és kivel nem. Ha veled nem, ne másokban keresd elsősorban a hibát, mert hidd el hogy nem felszínes az összes ember, hogy csak a kinézettel lenne gond. Szerinted a nőknek jól esik hogy egy kalap alá vontok mindenkit és őket hibáztatjátok? Te együtt lennél egy nővel aki fröcsög az összes férfire?
2022. márc. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/505 anonim ***** válasza:
96%
Én nem gyúlölöm az inceleket, ők gyűlölnek mindenkit. A nőket és a többi férfit.
2022. márc. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/505 anonim ***** válasza:
95%
És? Mit vársz? Senki nem fog olyannal összejönni, aki számára nem vonzó.
2022. márc. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/505 anonim ***** válasza:
94%
Nem, nem érezzük szükségesnek...
2022. márc. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/505 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem elég kevés incelgyűlölő van. Több az a fajta incel, aki gyűlöli a nőket.

Szerinted az, hogy odadobjuk az "önfejlesztés" kulcsszót máris azt jelenti, hogy gyűlölködünk?

Vagy te milyen megnyilvánulásokban látod a gyűlöletet? Mert persze, van olyan hozzászólás ami egyenesen elküld titeket melegebb éghajlatra, de lássuk be, ugyanennyi hozzászólás szokott jönni incelektől nők irányába durvább szavakkal. Szóval engem tényleg érdekel, hogy számodra mit jelenti azt, hogy a témához hozzászólok gyűlölködők.

2022. márc. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/505 anonim ***** válasza:
76%
Nem, legszívesebben jogfosztottá tennélek titeket az élet minden területén :)
2022. márc. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/505 anonim ***** válasza:
95%

Esküszöm nem értem, hogy mi a kérdés.

Az ember nem racionális alapon lesz szerelmes. Nem tudom azt mondani, hogy ok, akkor adok egy esélyt Incel Bélának, megszólítom és holnaptól vele fogok járni. A párkapcsolat érzelmek és nem választás kérdése. Legalábbis jobb helyeken.

2022. márc. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/505 anonim ***** válasza:
95%

Először is leszögezném, nem szoktam gyűlölni csak úgy embereket. Az inceleket szerencsétlennek tartom és sajnálom őket. Általában tényleg eléggé a körülmények áldozatai, DE 90%-uk az égvilágon semmit sem tesz a helyzetének javulásáért, csak folyamatosan rinyál. Na, őket egyáltalán nem tudom sajnálni. Oké, megszívták, de hogy egy szalmaszálat nem képesek keresztbe tenni... Ezért tegyek én értük? Na, ne viccelj már. A többségüknek elég lenne 1 év normális kondi, hogy helyrerázódjanak, mellé egy normális haj és normális ruha. A folyamatos rinyálás mellett ennyire nem képesek. Ha én képes vagyok lehúzni a belem egyetem és munka mellett a kondiba, ők miért nem képesek?


Az egyenlő esélyt meg mégis hogy képzeled? Minden másnap küldjem át egy ilyen szerencsétlen, elviselhetetlen emberhez a csajom, hogy ő dugja? Apropó, nekem csóri a családom, problémásak a szüleim, nincs saját lakásom. Akkor a pénzes incelek vesznek nekem egy lakást az egyenlőség nevében vagy mi? Mert, ha igen, fizetek nekik egy prostit! :D

2022. márc. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!