Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a gond az egyenlő munkaerőp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a gond az egyenlő munkaerőpiac-egyenlő párkapcsolati piac követeléssél?

Figyelt kérdés

Ha az állam biztosítja mindkét nem számára a teljes szabadságot, akkor a férfiak előnybe kerülnek a munkaerő, a nők meg a párkapcsolati piacon.


A feminista lobbi mind állami, mind céges szinten sikeresen küzd a nők munkaerőpiaci hátrányainak leküzdéséért, viszont egyáltalán nem tesznek semmit a férfiak párkapcsolati piaci hátrányainak felszámolásáért.


Mi ennek az oka? Mi a gond az egyenlőséggel a nemek között?



2022. jan. 24. 10:02
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
93%
Ki állít meg abban, hogy a "feminista lobbihoz" hasonlóan te is elkezdj kampányolni abban az ügyben amit el szeretnél érni?
2022. jan. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy én csak egy egyszerű kisember vagyok minden szempontból.
2022. jan. 24. 10:10
 3/45 anonim ***** válasza:
92%
Nem egészen értem, hogy hogyan lehet bármelyik nem is a másikhoz képest hátrányosabb vagy előnyösebb helyzetben párkapcsolati téren. Hiszen egy nő egy férfit akar párjának és a férfiak-nők aránya 1:1.
2022. jan. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
92%
Komolyan nem értem az ilyen embereket. Te otthon ülsz a számítógép előtt reggel 9-kor és ilyen elméleteket gyártasz? Nincs jobb dolgod?
2022. jan. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
84%
Azért nem egyenlő a párkapcsolati piac, mert a férfiak többsége ugyanazt a vekony, nagy mellu, szőke 18 éves csajt akarja, és nem jó neki egy kicsit laposabb, kicsit idősebb és nem 20 kilós nő.
2022. jan. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
16%
A nők többsége meg a top 20% alfahímecskét akarja, milliós fizuval meg kockás hassal.
2022. jan. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
93%
Miért hátrányosabbak a férfiak? Szexkapcsolat terén még megértem, hiszen több férfi keres egyéjszakás kalandot, mint a nő, így van miből válogatniuk, de szerintem komoly párkapcsolatot több nő keres.
2022. jan. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
50%
Sokkal több jól kinéző no van mint férfi, úgyhogy hatos, nagyon megdőlt az állításod, ugyanis a top nők is, illetve azok is, akik a pénz miatt vannak együtt valakivel, többnyire nem a hu de klassz Palik szoktak lenni. A legtöbb tehetős férfi bizony pocakos, kapaszkodik és nem igazán vonzó.
2022. jan. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
90%

Milyen hátrányod van az ismerkedéssel? Mellesleg mi köze a feministáknak a te ismekedési gondjaidhoz? :))

Hozz létre magadnak szervezetet és oldjátok meg. Ne a nőktől várd, hogy a sült galamb a szádba repüljön :D


me eleve milyen hátrány? Nem ti mantrázzátok itt, hogy a férfi soha nem öregszik, ellenben a nő 30 felett már öreg? Ja, tudom, neked a nő a 30 alatti cica baba. Hidd el, a férfiak nagyobb részének van barátnője, felesége.

2022. jan. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
77%
Meg milyen hátrány? próbálj meg keresni, normális, családalapításra alkalmas pasit. Ja, hogy neked csak a dugás számít. Hát, bocs, valóban a nők nem akarnak minden random nyomoronccal dugni. Ez van.
2022. jan. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!