Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti összejönnétek egy fiatal anyukával ?

Figyelt kérdés
Ti összejönnétek egy olyan lánnyal aki most 21 éves de már lassan másfél éves gyereke van ? Tehát a lány fiatalon lett anyuka nagyon. Persze itt most a komoly kapcsolatra gondolok nem pedig arra, hogy 1X-2X megdugod tehát összeköltözni és akár a gyerekét nevelni.
2022. márc. 15. 13:17
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
60%

Nagyon érzéketlen az emberek többsége itt, ne vedd magadra, ha te vagy az anyuka.

Aki bírja a lurkókat, annak még plusz is lehet.

Személy szerint, az én választásomat nem befolyásolja. Nyilván szeretnék majd saját gyereket is, de nem tennék különbséget soha közöttük.

Féltestvéremet még jobban is kedvelem, mint a vér szerintit. :D


Abban biztos vagyok, hogy erről sokkal több társadalmi vitát kéne nyitni. Rengeteg válás van és lesz is. A gyermekek szenvedik meg hosszútávon. Az én életemben pont azért nem okozott komolyabb traumát mert édesanyám 2. férje nagyon jó fej és jó példa volt.

2022. márc. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
38%
Kizárt, sok mindenben megalkudnék de sosem fogom más gyerekét nevelni és balhékba keveredni az előző apucival. Teljes mértékben természetellenes és gusztustalan dolognak tartom, a gyerekek is általában utálják a nevelőszülőt és az anyuka is valószínüleg csak megtűri mert kell neki egy stabil pont az életben, tehát nincs igazi vonzódás. Nem köszönöm, ez vállalhatatlan.
2022. márc. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
54%

Ocsmány lelketek van! Pusztuljon a világ!

Kívánom, hogy megtapasztaljátok azt a mennyiségű igazságtalanságot, amit ide hánytatok.

Fúj baz*meg...

25/F

2022. márc. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
47%
#33. Mi igazságtalan barátom?
2022. márc. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
62%

34.

Barátod neked a kaszás isten!

Az, hogy a körülmények bármiféle tudata nélkül ítélkeztek gyomorforgató stílusban. És ha meghalt a gyerek apja akkor mi van!? Ki a hibás? És ha az apja egy pszichopata barom? Így járt!? Ki mondott olyat, hogy el kell tartani? Lehet van rendes keresete az anyának. ZÉRÓ empátia... Nektek gyerek soha nem való. Megnyomorítjátok lelkileg az fix.


Az, hogy nem vagytok felkészülve a felelősségvállalásra nem jelenti azt, hogy fröcsöghettek.

2022. márc. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
46%

#35. Nem kell hisztizni. Ez mind nagyon szomorú de nem látom hogy miért kéne bárkinek elvinni a vállán ezt a keresztet, pláne ha az apuka rosszfiú volt. Az nem igazságtalan hogy elvárod másoktól, hogy egy pénztárca legyen egy unott kapcsolatban ahol az ő igényei semmilyen módon nincsenek figyelembe véve és gyakorlatilag egyértelműen csak meg van tűrve?


Rossz partnert választott a nő és ez a következménye. Ha özvegy az nyílván más, az teljesen más tészta.

2022. márc. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
100%

30# "És az a szomorú, hogy a kultúra-felülírás annyira jól működik, hogy sok ember még önmagának is hazudik, hogy neki ez így oké, aztán csodálkoznak emberek, hogy miért megy tönkre kapcsolat akár sok-sok év múlva"


Értem, amit mondasz, viszont azért én tartózkodnék attól, hogy én ebből univerzális következtetéseket vonjak le, mert azért a kultúrával sikerült egy csomó hitvány dolgot is felülírni. Ráadásul mindig ott van az örök ismeretlen tényező, hogy mi van, ha az illető komolyan azt érzi, hogy a helyzete OKÉ? Nem biztos, hogy az a megfelelő magatartás, hogy én majd jól megmondom neki, hogy "figyu, neked ez így nem jó".


"Nem volt divat a régi férfiaknál sem az, hogy több száz nőt megdugjanak"


Ó, nagyapám tudna mesélni ezekről a "régi öregekről". Sose hidd.

2022. márc. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudom mit kell itt fröcsögni. Feltettek egy kérdést: összejönnénk-e fiatal anyukával? A legtöbbeknek a válasza NEM volt. Ennyi.
2022. márc. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
54%
#38. Én sem értem, őszinte választ kapott a kérdésre. Jobb hazudozni vagy mi?
2022. márc. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
43%
36) Szerintem te az a típus vagy, akit mindenki csak megtűr gyerekkel, vagy gyerek nélkül is :D
2022. márc. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!