Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti összejönnétek egy fiatal anyukával ?

Figyelt kérdés
Ti összejönnétek egy olyan lánnyal aki most 21 éves de már lassan másfél éves gyereke van ? Tehát a lány fiatalon lett anyuka nagyon. Persze itt most a komoly kapcsolatra gondolok nem pedig arra, hogy 1X-2X megdugod tehát összeköltözni és akár a gyerekét nevelni.
2022. márc. 15. 13:17
A kérdező szavazást indított:
Igen persze nem gond
Nem. Ilyen fiatalon kizárt
43 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Nevelje csak egyedül a gyerekét ha már megcsinálta 20 évesen a semmire.
2022. márc. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
73%

Nem. Kb. 20-25 éves egyetemista vagy diplomás nőkkel szoktam ismerkedni.

26/F

2022. márc. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
77%
nekem nem a fiatalság miatt kizárt, hanem más gyerekét nem akarom nevelni soha
2022. márc. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
62%
Hmm lássuk csak felcsináltatta magát mr rosszfiúval és hirtelen már komoly kapcsolat érdekli? hmm miért is ne, hát hogyne tartanám el mindkettőt aztán asszisztálnék ahhoz, hogy ugyanezzel a tipussal csaljon később is. Hozom is a piros orrot meg a parókát.
2022. márc. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
76%
Ha rendes a csaj,nem kiállhatatlan a gyereke,és az apuka nem egy 2 bites barom aki minden láthatáskor balhézni jön, akkor persze,miért ne.
2022. márc. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
56%
A mekiben diákkoromban dolgoztam egy ilyen mekis főállású emberrel, aki összejött egy ilyen nővel. Nem akarom leírni a gyorséttermi dolgozókat, de na... nem egy életbiztosítás fizetés szempontjából. Tehát ha valaki ennyire igénytelen megélhetés terén és ezáltal élete sincs megalapozva az biztos megelégszik a "felbontott konzervvel" is. Mert próbálkozik a nyomorult másoknál kevés sikerrel, de egy ilyen nő hamarabb beadja a derekát.
2022. márc. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
73%
Hozzám már túl fiatal lenne. És nem fizetnék egy kaland, alfa dugas eredményére a személy helyett. Kérj gyerektartast.
2022. márc. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
64%

Igen összejönnék! Engem is pótapa nevelt, miután az igazi 10 éves koromban otthagyott, és utána felém se nézett soha többet.

Mindent a nevelőapámtól tanultam.

2022. márc. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
78%
másokat pedig az utca nevelt. https://www.youtube.com/watch?v=B7-AqB-01-8
2022. márc. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
68%

"Ha rendes a csaj,nem kiállhatatlan a gyereke,és az apuka nem egy 2 bites barom aki minden láthatáskor balhézni jön"


ha ez teljesülne, még együtt lennének XD

2022. márc. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!