Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik társkereső oldalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik társkereső oldalon érdemes ismerkednem?

Figyelt kérdés

Ami nem lehúzás, nem kamu lányokról vannak képek, hogy a férfiak regisztráljanak. Hanem tényleg lehet olyat találni akivel lehetne ismerkedni.

Az utcán vagy szórakozóhelyen nem mennék oda senkihez sem, ismerkedős helyeket pedig nem ismerek Budapesten.


2022. márc. 15. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
ilyet nem fogsz találni
2022. márc. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
Én anno az Elsőtalálkozás.hu-n ismertem meg a párom. Szerintem elég jó oldal volt.
2022. márc. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyobb sikerem volt itt gyakorin, mint bármelyik társkeresőn. Az összes egy húspiac, férfiként rengeteget kell teperni. Persze van, akinek összejön, de én egyiket sem javaslom. Sok lány csak unaloműzésre használja.
2022. márc. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Adom a 3-ast, itt messziről is szemmel láthatóan több bármi jött össze itt, mint bárhol.
2022. márc. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
Baromság az összes. Főleg ha fiatal vagy. Én 24 vagyok, 18-24 év között 5-10 aktív lány van összesen egy ilyen oldalon (nem 6 hónapja be sem lépett, hanem olyan aki pár naponta belép és el is olvassa az új üzeneteket, lecsekkolja a profilodat). Ekkora dating pool-t bárhol találsz egy nagyobb város bármely részében. Ráadásul ebből az 5-10-ből is 2-3 ír vissza ha jól nézel ki, 0 ha nem. Abból a 3 beszélgetésből is gyorsan kiderül hogy csak unatkoznak, esetleg szexet akarnak de se komoly témáról nem akarnak beszélni, se komoly kapcsolatot nem akarnak.
2022. márc. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hármas vagyok, adom az ötöst. Nekem hiába jöttek a matchsek, a lányok kétharmada egy válaszra sem méltatott, pedig semmi olyat nem írtam. Gondolom nem tűntem ki a tömegből, de ha semmit nem ír magáról, akkor mégis hogyan lehet érdekesen elkezdeni a beszélgetést úgy, hogy egyből meglegyen a közös pont? Sokan szerintem el sem olvasták az üzenetet. Ha pedig valaki visszaír, és 3 mondat után nem tudod valami különlegessel fenntartani az érdeklődését, akkor eltűnik. Én sokat használtam ezeket az appokat, de 1-2 kivételtől eltekintve még a szándékot sem éreztem, hogy valaki szánna rám 3 percnél többet, hogy megismerjen. Ha pedig férfiként még válogatni is próbálsz, akkor végképp semmi esélyed, mert akkor nem lesz matched. Max trollkodásra jók ezek, másra már nem sokan használják...
2022. márc. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!