Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek felnőtteknek való...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek felnőtteknek való nyári táborok, ahol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Ha tudtok ilyenről megtudjátok írni? Nem fesztivált keresek, hanem tábort.

2022. márc. 17. 09:49
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Bármilyen sporttábor (sziklamászókkal van nagyon jó tapasztalatom, de ismerősöm ment cross-fit táborba is, ahol szintén vegyes nemek vannak jelen), tánctábor (én mondjuk csak csupa női táborban voltam hastáncon meg rúdtáncon, de egy ismerősöm latin táncol, ők is szoktak szervezni egy-egy hosszú hétvégés/hetes táborokat, ahol mindkét nemből vannak jelentkezők) alkalmas erre, de azért alapvetően a felnőtt változata a táborozásnak a fesztivál lenne.
2022. márc. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

konkrét ismerkedésre nincs, de ahogy irták előbb, keress az érdeklődési körödnek megfelelő kategóriában ilyen tábort, mert vannak...

jógatábor stb..

ird be a google-ba a kategóriát ami a hobbid és ird mellé, hogy tábor ebből a két szóból megfogod találni!

2022. márc. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
De azért ne erőltesd, a többség nem azért megy ilyen helyekre.
2022. márc. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3-as írja a tutit, nem azért mennek. Akkor ennyi erővel nem megyek!
2022. márc. 17. 10:52
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Pár társkeresőnél vannak programok, kirándulások, utazások.
2022. márc. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 harebell ***** válasza:
100%

Vannak tematikus, de nem kifejezetten társkereső felnőtt táborok. Itt is lehet ismerkedni, de nyilván szerencse kérdése, hogy van-e egyáltalán korodbeli szingli, aki nyitott az ismerkedésre.


Azt tudom, hogy társkereső kirándulásokat, túrákat, programokat szoktak szervezni. Táborról még nem hallottam, de nem kizárt.

2022. márc. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Ahogy a többiek is írják, kimondottan társkeresést célzó felnőtt táborok nincsenek, viszont léteznek szép számmal hobbik, utazás, testkultúra (tánc, jóga, harcművészet stb.) köré szerveződő táborok. Szintén jó alkalmat adnak az ismerkedésre a társasutazások, kirándulócsoportok.
2022. márc. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
Utazások vannak szingliknek. Legalább is valamikor láttam ilyen hirdetéseket.
2022. márc. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
El lehet menni bármilyen táborba ahol faházak vannak.. Be is baxna ha korhoz lenne kötve.
2022. márc. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2022. márc. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!