Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kezdjem el használni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjem el használni a Tindert, ha már a találkozás gondolatától is el fog a hányinger? 20/L

Figyelt kérdés
Lazulásra vágyom, egyszerű randikra, mert érzelmileg teljesen kikoptam az előző toxikus távkapcsolatom miatt. Bécsben nem ismerek magyarokat, szóval Tinderen könnyebb lenne keresni. (Az osztrákokat nemigen kedvelem…) Dumagép sem vagyok csak akkor, ha megbízom az illetőben. Ezt mind beleírnám az adatlapomba, de szerintem sokan passzolni fognak ezért, mert csendes vagyok. A másik dolog, hogy félek új emberekkel ismerkedni. Mindig azt hiszem, hogy bántani akarnak érzelmileg. :/ Hogyan oldjam fel a gátlásaimat?

2022. márc. 17. 12:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
A tinderes nők minimum 2/3-a ugy van vele h eszében nincs találkozni, csak figyelemért vannak ott meg önbizalomnövelésért.
2022. márc. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1# Ezt hallottam már sokszor. Én nagyon szeretnék haverkodni és randizni is csak bátorságom nincs hozzá. Esetleg, ha valaki kis türelemmel fordulna hozzám és van bennük minimum 3 közös pont (mert akkor biztosan sokat tudnék dumálni).
2022. márc. 17. 12:44
 3/12 anonim ***** válasza:
39%
Tinderen nincs magas a léc azért. Ha laza szexre kapható vagy menni fog :D
2022. márc. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2022. márc. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%

Legelsőnek azt javaslom hogy fogadd el önmagad.

Olvass a témában. Lehet introvertált a személyiséged, erről nagyon hasznos ha olvasol.

Önismeret, pszichológia szintén.

Nem megfelelni kell olyan embereknek akiknek amúgy sem tudsz, hanem olyat kell keresni akinek úgy felelsz meg ahogy vagy. Oda-vissza természetesen.


Aki passzol az nem téged keresett, ezek miatt ne is bánkódj.

Nőként tuti hogy fogsz találni megfelelő partnert.

Akár tinder, akár más társkereső jó lehet.

Én is Ausztriában élek és rengeteg férfi még rajtam kívül aki ugyanúgy párt keres. Sajnos férfitöbblet van az ilyen oldalakon. De neked ez csak jó, úgyhogy bátran vágj bele, és nyugodtan írd ki amit fontosnak tartasz magadról. Már csak azért is mert én is szeretem olvasni ha egy nő tud magáról írni pár mondatot. Sajnos a jellemző az hogy kitesznek pár fotót és ennyi, semmi bemutatkozás.

2022. márc. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

4# :D

5# Teszt alapján 92%ban introvertált vagyok. Akármeddig el tudok lenni egymagamban, de azért mindenből megárt a sok.

2022. márc. 17. 13:04
 7/12 anonim ***** válasza:
Mit veszel ki abból amit a 4-esben linkeltem?
2022. márc. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%

7:


Akkor egyértelműen.😊

Szerintem próbáld meg amit írtam, kicsit olvass önismereti témában.

Az a fontos hogy azt találd meg akit meg kell. Legalábbis ha hosszútávon gondolkodsz.

Gátlások feloldására is biztosan létezik jó módszer.

Ne azt nézd hogy majd akarnak e bántani, mert úgy nehéz belekezdeni bármibe is. Hanem inkább hogy miként tudsz védekezni, ha mégis jelentkezne ilyen veszély. Ha nem hagyod magad , nem fognak tudni bántani. Ki kell állni magadért. Tudom ez nem mindig egyszerű.

Azt írod rossz volt az előző kapcsolatod, akkor abból már tanultál valamit...de ettől függetlenül ne azt vetítsd rá mindenkire. Az hiba lenne.

2022. márc. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

A legjobb helyet találtad hogy érzelmileg-lelkileg szétb..anak, szexuálisan kihasználjanak!

Tök normálisnak tűnsz, nem hiszem el hogy nincs aki oda lenne érted meg vissza!

2022. márc. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
10# igazából most írt vissza egy kiszemeltem csak nem ér rá mostanában, (nem tudtam, hogy utazóban van). Abszolút tetszik a stílusa, egy online lányismerősöm ajánlotta őt 2 nappal ezelőtt. Már tegnap elengedtem a gondolatot, hogy haverkodjak vele, mert eltűnt, so egész nap szomorkodtam és eszembe jutott ekkor a társkereső app. De talán még van remény, ha minden kommunikatív tudásom a felszínre hozom.🤡
2022. márc. 17. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!