Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok/hölgyek! Őszintén van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Crv kérdése:

Csajok/hölgyek! Őszintén van közületek itt olyan aki randevúzna úgy (akár velem is) hogy külföldön dolgozom, vagy dolgozik egy pasi? 29 éves múltam,néhány apróbb információ lentebb :)

Figyelt kérdés
Egyesült Királyságról van szó. Vannak céljaim amik motiválnak és egyfajta anyagi biztonságot szeretnék majd a leendő családomnak, de úgy érzem amíg kint dolgozom lehet a megfelelő személy sem fog megérkezni. Néha csalódott vagyok hogy közel 30 évesen nem találom a párom és néha vágyom én is az igaz szerelemre pasi létemre:) Rugalmas vagyok, mert ha olyan opció nem létezne az esetleges leendő barátnőmmel (már ha rám talál vagy én rá) hogy ő kijönne hozzám, akkor én is hajlandó lennék hazaköltözni egy bizonyos (néhány hónap/max 1 év) idő elteltével. 174 magas vagyok, barna haj, kék szemű és imádok mindent ami nyugalmat ad a szabadban. Horgászat, mozgás, fotózás. Nem vagyok egy kisangyal, de egy ördög sem, talán a köztes:)) Nem mondom hogy jóképű pasi vagyok, de rosszat még nem mondtak akikkel az életem folyamán találkoztam. Nyitott természetű vagyok és fontos számomra a kompromisszum, mert szerintem másképp egy kapcsolat nem működik. Véleményeteket szívesen meghallgatnám,de nem zárkóznék el nyilván ha valaki itt úgy gondolná hogy esetleg kíváncsi lenne rám és tenne egy próbát. Egyébként az ízlésem kicsit bonyolult és válogatós vagyok, de nem mondanám hogy túlzottan...

2022. jan. 6. 23:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit takar, hogy kicsit bonyolult?


(Én csak kíváncsi vagyok, nem párt keresek.)

2022. jan. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén, én nem, mert kiköltözni oda nem tervezek és értem, hogy komolyodó kapcsolatnál te is hajlandó lennél visszajönni, de addig távkapcsolat lenne, ami a kezdeti szakaszban szerintem nagyon nem szerencsés. Még olyannal se nagyon kezdenék, aki az ország másik felében van, pedig az sokkal könnyebben áthidalható. Ha már ismerem valahonnan, úgy kezd el alakulni köztünk és úgy érzem, hogy megérné a nehézséget, akkor lenne mindenképp kizáró ok, de ha ismeretlen, nem kezdek direktbe olyannal ismerkedni, aki túl messze lakik tőlem. Talán így érthető.

Amúgy meg pár hónap után biztos nem kérném, hogy a kedvemért költözz vissza, mert ekkor még simán benne van, hogy nem fog működni, én meg ezért nem tudnám és nem is akarnám vállalni a felelősséget, de kicseszni se akarok a másikkal.

2022. jan. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

*akkor NEM lenne mindenképp kizáró ok

Bocs, ez lemaradt a mondatból.

2022. jan. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Jogos amit második kommentelő ként írsz. Megértem ezt a részét is.


Az első hsz-re a válasz: Úgy értem hogy nyilván akárkivel nem randiznék vagy nem jönnék össze mindenáron. Van egyfajta ízlésem a nőknél :) A szolid, aranyos csajokat mondjuk jobban kedvelem, mint az ilyen toppmodell plázacicákat.

2022. jan. 6. 23:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia. Én is a kettessel értek egyet. Hozzá kell tegyem, hogy én is külföldön élek, tehát nekem is volt ilyen kapcsolatom. Nagyon szerettük egymást az exemmel, de mind a kettőnk épp a legnagyobb álmát valósította meg (ő Magyarországon, én külföldön), így egyikünk sem szerette volna, ha esetleg nem működik, akkor adja fel az álmát a másik és költözzön ide vagy oda. Szóval mi szétmentünk, de mindkettőnknek meghatározó és szép kapcsolat volt. :)
2022. jan. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Erdekes randi lehet,h a no Pesten van a ferfi meg Angliaban….

Jajj csak,nehogy megfogjak egymas kezet… ja az meg velwtlenul se fordul elo 😂

2022. jan. 7. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Te utolsó milyen vicces ember vagy, de igazából nagyon szar poén volt :)))
2022. jan. 7. 05:19
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez szerintem igen nehéz. Egyrészről a magyarok nagyon ritkán akarnak kimozdulni Ma-ról, mert ahhoz nyilván jól kell nyelvet beszélni, ami itthon azért annyira nem megy. Szóval olyat találni aki kiköltözik mert ki akar költözni amúgy is (ha a ti kapcsolatotok nem jönne össze sem baj neki), szerintem nem annyira találsz. Olyat sem fogsz találni, aki úgymond vár rád, hogy te mikor szeretnél majd visszaköltözni, mert közben egy tömérdek pasi közül választhat is, nincs biztosíték arra, hogy rád vár és minden működni fog.

Szerintem ez a legrosszabb helyzet, amiben vagy. Nem akarsz véglegesen kiköltözni, de még haza sem jelenleg, addig ne keress komoly kapcsolatot, mert nem tudsz stabilitást nyújtani a nőnek.

Esetleg próbálkozz kinti magyaroknál, hátha találsz valakit, aki haza akar jönni és majd együtt haza fogtok tudni jönni vagy éppen maradtok mindketten ha akartok, de legalább az ismerkedés alatt egy országban vagytok.

2022. jan. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!