Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen erős kisugárzású csajra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen erős kisugárzású csajra milyen pasiként lenne esélyem?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=5Sv_N6RW4t8


Nem tudom ki ez a Dezső Bence, hogy ilyen nagy YouTube sztár, de a videóról ordít, hogy izzik a hangulat, tetten érhető a kémia közöttük.

Ráadásul a csaj nem tűnik egy egybites plázapi***nak, hanem inkább egy individuális karakter és hiába nem topmodell mégis van benne valami baromi erős szexuális kisugárzás és tapasztalat, hogy az ilyen nőket még nehezebb megszerezni.


Milyen pasinak kellene lennem, hogy ilyen karakteres barátnőm legyen.

Eleve hátrányból indulok a 170 centimmel és 54 kilómmal, de ezen felül mit kellene letennem előtte az asztalon, hogy köztünk is ilyen forró lehessen a hangulat?



2022. márc. 24. 21:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem topmodell? Szegény, pedig minden megpróbál, hogy topmodell legyen, tele van botoxszal es hyalurontöltéssel az arca (mondjuk előtte szerintem szebb volt, de az én véleményem nyilván senkit nem érdekel).
2022. márc. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyílván szubjektív dolog meg ízlés kérdése, de nem olyan nagy szám szerintem. Egy átlagos, helyes csaj és kész. Amúgy hány éves vagy, hogy így írsz meg ilyenekre gerjedsz nagyon, de van ám tini kategória is.
2022. márc. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
durva, hogy manapság az ilyen 5/10-es tányérfejűekre is nyáladzanak XD
2022. márc. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Erre milyen választ vársz, kedves kérdező?

Van itt baj...

2022. márc. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező neked ez az álomnő?

Ez egy erős 5/10 csaj, aki kicsit költött magára.

Nagyon nagy zavar van nálad a toronyban, ha ez neked akkora szám.

2022. márc. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, én bele-bele nézegettem a videóba, és szerintem nagyon más a véleményünk arról, mikor izzik a levegő két ember között, itt ugyanis semmilyen fülledt dolog nem történt :D

Javaslom, hogy nézz meg több videót a csajszitól, ugyanis ő is videós. Sajnos de, kifejezetten az 1 bites plázacica kategória...

Nem hiszem, hogy te ilyen csajt akarsz magadnak, ha meg mégis, akkor ismerkedj sokat. Neten, bulikban, az utcán, bárhol. Nem szoktam sosem ezt tanácsolni ilyen kérdéseknél, de itt most muszáj: gyúrd ki magad, és szerezz sok pénzt is, mert az ilyeneknek az kell.

A forrú hangulathoz meg nyilván testi és lelki vonzalom kell, de ez csak idővel alakul ki.

2022. márc. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Na, hát itt a gyakoris kérdéseket olvasgatva a válasz: nettó 500-tól már lehet. :D:D
2022. márc. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%
Fene tudja, de nekem is bejön ez a csaj:)
2022. márc. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%

Nemtudom miről beszéltek, ennek a lánynak azért ilyen széles az arca, mert magas a testzsírja. Gondolom erre kellett a szálbehúzás is, hogy a sok zsírt feszesen tartsa.


Szép lány, pláne a husik között, simán 7-8 a mostani állapotban így tokásan is(videóban látszik mikor oldalra fordul). Az arca kifejezetten szimpatikus, nem vékonyarcú lópofa, hanem van arccsontja, állcsontja, csak hát van rajta zsír, ezért olyan tónustalan.


Ennek a csajnak amúgy sosem látszik a teste?

2022. márc. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig nekem nagyon plázapictsa nőnek tűnik és ha videós akkor egy olyan többszázezer feliratkozóval rendelkező pasival bevállalna ezt azt. Nekem sem olyan nagy szám, bár bejön bejön, de nem olyan nagy szám. Bár az ízlések eltérőek, ha neked ő a top, akkor ő.
2022. márc. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!