Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban jóval több az incelek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban jóval több az incelek száma mint régen és folyamatosan növekszik a számuk vagy mindig is ennyien voltak csak most nagyobb a hangjuk és divat lett az egész jelenség?

Figyelt kérdés
2022. márc. 26. 07:56
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Mivel nagyobb a hangjuk? De komolyan. Azon kívül, hogy pár ember újra és újra megkérdezi ugyanazt, meg egymást hergelik? Ez is volt már kérdés egyébként. A gykn kívül soha sehol nem hallottam még, hogy bárki is hangot adna az incelségnek.
2022. márc. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Néhány incel olyan szélsőséges gondolkodást, magatartást tanúsít, hogy az már utalhat valamilyen mentális betegségre, személyiség zavarra. Pl. ha mást okolunk a sikertelenségünkért, az általában nárcizmus.


Ha engem kérdezel, akkor a közösségi média, társadalmi elvárások és talán valamilyen pszichés zavar állhat a háttérben. Aztán ezek a pszichés zavarban szenvedő emberek megtalálják egymást a neten, és így vonnak le hamis következtetéseket a nőkről, a kapcsolatokról és a világról.

2022. márc. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
3%

Mennyi az incel ? Rengeteg! Milliók jelenleg!


Csak ezeknek hány férfi nem felel meg?


1, saját autó és lakás

2, jó kinézet (elhízott kizárt )

3, diploma

4, havi 800 ezer nettó fizu



Ezek nagyon alapok de akiknek nincs meg azoknak a nők 80% nál nincs esélye manapság. Vagyis incelek lettek.

2022. márc. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
#3 ezt csak az incelek képzelik, hogy ezek az elvárások. Ha akármelyik nőt megkérdezed, 99% hogy nem fog ilyeneket mondani. De tudjuk, ti inkább a többi incelnek akartok megfelelni, az, hogy a nők mit akarnak valójában az mellékes. Gyenge mentség, sokkal valószínűbb hogy az egészséges pszichológiai állapot előrébb van a sorban, mint a diploma.
2022. márc. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#3 mas!

Egyik sincs meg elhízott 31éves sráckent 178cm 125kg élek, mégis 5éve boldog parkapcsolatban élünk egy 60kilós 175centi magas nagyon szép sportos lánnyal.

Még a szerszám sem nagy, tehát abszolult nulláról indulok a te értékelésed szerint. Akkor egy ilyen csinos csaj mit akar egy gyári dolgozótol?

Figyelmes vagyok,hűséges,megbízható,magabiztos. Meghallgatom amikor szeretne valamit. Ennyi a titok, a legjobb barátai vagyunk egymásnak,cinkostársak nagyjából egyformán hülyék. Mi vagyunk az akire azt mondják a 2 mókamiki..

Jah és ő idősebb 3évvel én 31vagyok

2022. márc. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

4: Azért egy diploma nem olyan "wasistdas" a mai világban. Szerintem röhejes, hogy valami földöntúli dolognak állítja be néhány ember itt az oldalon. Kb. mintha azt mondaná "úristen, éreCCSSégije van, há' az mekkora valami" :D

A 800 nettó az meg színtiszta baromság, nagyon kevés ember keres ennyit.

2022. márc. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
#6 szerintem sem egy nagy dolog, de attól még nem is elvárás. Legalábbis a környezetemben nem azt látom. Nem diploma függő, hogy valaki értelmes-e. A pénz sem azonnal értetődő előny, sok szakmával többet is lehet keresni, mint néhány diplomával. Ezért gondolom azt, hogy nem a legfontosabb dolog a diploma társkeresésnél. Mondom ezt diplomás nőként.
2022. márc. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%

3

Huhh, szólnom kell a diákmunkával havi 150 ezret kereső, albérletben lakó tesómnak, hogy csak beképzeli a menyasszonyát. Szerintem elég feldúlt lesz, amikor megtudja.


Amúgy Magyarország lakosságának csak kb 14%-a keres BRUTTÓ 800 ezer fölött. Ezek között pedig értelemszerűen nők és idősebb, már megállapodott férfiak is vannak, ne adj isten melegek. Szóval ha tényleg elvárt lenne a 800 ezer nettó, akkor a fiatal heteró férfiak max 1-2%-ának lenne nője, 20%-nak biztos nem. A valóságban viszont sokkal többnek van.

Légyszi, ha gyalázzuk a nőket a magas elvárásaik miatt, akkor legalább picit nézzünk utána a dolgoknak.


[link]

2022. márc. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!