Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a koronavírus napi halottja...

Ha a koronavírus napi halottjainak a száma folyamatosan növekszik akkor nem érdemes belátni, hogy a legrosszabb is bekövetkezhet?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy hazudnak. Minden értékről.

Egyszer csak be kell vallaniuk, mert amikor napi többszázezer halott lesz akkor már pár nap és kihal az emberiség.


Tegyük fel, hogy ez mind igaz. Minden leírt adat.

A napi halálozási szám átlaga folyamatosan növekszik.

A ráké napi 599,108 fő.

a koronavírusé napi 21.000 fő (nem tudok pontos adatot) De nő!


Ha nő. akkor egyszer csak több lesz nem? Akkor mi van? Ebbe nem kéne belegondolni?


A növekvési rátája nagyon meredek! Sokkal meredekebb, mint a ráké. Ha így megy tovább, akkor be fogja érni.

A terjedési rátája is sokkal meredekebb, mint bármely most létező vírusé.


Én voltam pozitív, nekem nem voltak tüneteim, én nem aggódom.

Én inkább azok miatt aggódom akik belehalhatnak. Azok maitt akik intenzíven fekszenek, mert önállóan nem tudnak már lélegezni.


2020. okt. 29. 18:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Látszik, hogy még gyerek vagy. Ez ennél azért jóval összetettebb.


"Én voltam pozitív, nekem nem voltak tüneteim, én nem aggódom." - Az antitestek száma miután valaki kigyógyult a vírusból, elkezd csökkenni, szóval semmit sem jelent az, hogy voltál már pozitív, megközelítőleg 2-3 hónap után el tudod kapni újra.

2020. okt. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem nem következett be, #maradjottthon viszont!
2020. okt. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
A WHO a napokban adott ki egy nyilatkozatot hogy nem veszélyesebb az influenzánál, akkor meg miről beszélünk?
2020. okt. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1, jó igazad van... de! Folyamatos sportolás, és egészséges életmód melett hiába kapom el újra, valószínűleg ugyanúgy legyűrné a szervezetem.

De csak reménykedek.


De volt osztálytársam, aki belázasodott és lélegeztetőgépre került. Azóta jobban van, de az valami borzalom, hogy mit élt át.


Én azt nagyon nem akarom!


3: te tudod, hogy az igaz? Én sem. Ettől függetlenül én még életemben nem hallottam volna olyanról, hogy valaki influenzába belehal. Max lázas volt.

Óvoda, iskola alsó tagozat környékén volt nagy szám. 10 éve. Szüleim is, osztálytársaim is mind voltak influenzásak, az ég világon semmi bajuk nem lett belőle.


De ez.. ez kiszámíthatatlan. nevezzük bárminek. covid, influenza 2.0, akármi.

2020. okt. 29. 18:36
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

"3: te tudod, hogy az igaz? Én sem. Ettől függetlenül én még életemben nem hallottam volna olyanról, hogy valaki influenzába belehal. Max lázas volt."


Pedig rengetegen belehalnak. Évente 15-25ezer ember egy szezon alatt csak hazánkban.

2020. okt. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
#3: Linkelned?
2020. okt. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
5: Az napi 55 halott. Kíváncsi vagyok vajon mikor haladja túl a covid :( :(
2020. okt. 29. 19:53
 8/11 anonim ***** válasza:
33%

"5: Az napi 55 halott. Kíváncsi vagyok vajon mikor haladja túl a covid :( :("


Nem fogja, már lassan vége az évnek

2020. okt. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
Nő, nő csak épp nem exponenciálisan.
2020. okt. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
38%
A halálozási rátája legrosszabb esetben is maximum 3%. Az Magyarországon is legtöbb 300 ezer áldozat a 10 millióból. Azért nem kell apokalipszist vizionálni.
2020. okt. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!