Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha sok eladónő magáz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sok eladónő magáz egy férfit, az azt jelentheti, hogy idősnek tartják a férfit?

Figyelt kérdés

2022. márc. 26. 12:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Eladó vagyok. Mivel midig a belépő félnek illik először köszönnie, így én úgy köszönök, ahogy ő köszön nekem. Ha magáz, magázom, ha tegez, vissza tegezem.
2022. ápr. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
52 N vagyok. simán hellóznak, meg sziáznak az eladók. egy van, akinek többször is hiába sziáztam, mindig jó napot mond. elég furcsa. így már én is azt mondom neki.
2022. ápr. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, viszont ez sok mindentől függhet, pl. melyik eladó mennyire "haverkodós" típus, vagy van-e esetleg az adott üzletnek valamilyen írott vagy íratlan szabálya, hogy nem tegeződhetnek. Bár én sem szeretek a korombeliekkel magázódni (37 éves férfiként most is kb. 26-27-nek gondolnak nagyon sokan), ha már valamelyest ismerjük egymást, néha engem is zavar, amikor bemegyek egy üzletbe, köszönök a 40-45-50 körüli eladónőnek magázódva, erre ő kapásból letegez, vadidegenként. Igazából én azt látom, hogy nagyon erőltetetten akarjuk átvenni ezt a nyugati "folyton vigyorgunk a vásárlókra, és mindenkivel tegeződünk" mentalitást, csak éppen ez idegen a magyar sajátosságoktól. Mivel lassan középkorú leszek, így egyre cikibbnek érzem azt, hogy kapásból letegezzek velem nagyjából egykorú embereket is, mert nem biztos, hogy ezt mindenki szereti. Néha nekem is nagy fejtörést okoz, hogy ha belépek valahová, akkor magázzam-e vagy tegezzem pl. az eladót, bunkó sem akarok lenni, sem azért, hogy letegezem, sem azért, hogy magázom.
2022. ápr. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!