Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet feldolgozni, hogy nem lesz se kapcsolatunk se gyerekünk életünk során mivel képtelenek vagyunk párt találni?

Figyelt kérdés
2022. márc. 26. 14:00
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Most is zavar de kevésbé még 29 évesen, de sejtem, hogy nagyon zavarni fog 10-20 év múlva
2022. márc. 26. 14:00
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy nem tudnám feldolgozni, úgyhogy nem adnám fel.
2022. márc. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
Ha van egy munkád, amelyben megbecsülnek, elismernek, számítanak rád, akkor ez némiképp feledtetheti a családi élet hiányát. Sajnos ez a megoldás nyilván csak a nyugdíjba vonulásodig működik.
2022. márc. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Miért lennél képtelen? Mi az oka annak, hogy így érzed? Aki társat és hosszútávú kapcsolatot keres, az fel kell készüljön, hogy az odavezető út csalódásokkal meg nehézségekkel van tele, csak a filmekben megy minden annyira könnyen.
2022. márc. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Van munkám, vállalkozás közösen egy barátommal ami jól is megy ez az egy tart életben jelenleg is
2022. márc. 26. 14:15
 6/20 anonim ***** válasza:
Meleg vagy? Mert kb csak ez lehetne a magyarázat számomra.
2022. márc. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

#4


3 évvel ezelőtt még adtam magamra, kisportolt voltam, jó ruhákat viseltem, jó frizura stb. De akkor se mertem kezdeményezni a nőknél. Meg előtte se.


Volt egy nagy törés e téren és azóta teljesen képtelen lettem erre..


Mostanra elhíztam felszedtem 30 kg-t pluszba, sörözök rendszeresen itthon , hajam is szimplán már itthon nyírom le pár milisre , ruhákra se adok már egyszerű sportruhákba járok, stb..


Tehát most még nehezebb lenne bárkit is szerezni, maximum pénzzel tudnák , de arra nem vágyok vagy ha igen akkor ott a rosszlanyok


És most így elment a teljes motivációm arra is, hogy lefogyjak vagy bármi mert visszagondolok arra hogy amikor kvázi jól néztem ki akkor se mertem semmit csinálni női fronton..

2022. márc. 26. 14:19
 8/20 anonim ***** válasza:
Akkor pszichológus.
2022. márc. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
62%
#6: A partvonalról mindig könnyű bekiabálni a pályára. Bizony a társkeresés nem olyan terület, hogy aki keres, az talál. Végképp nem. Akinek az ismeretségi körében és a munkahelyén nincs szóba jöhető, szabad partner, annak csak a net marad. Ott viszont annak, aki nem túl előnyös megjelenésű, minimális esélyei vannak. Persze erre azt sokan mondják, hogy az ember ne legyen válogatós; de ha valaki a randevúkon vagy a levelezésben nem szimpatikus, azzal nem lehet mit kezdeni. Nem hazudhatom valakinek, hogy tetszik, amikor egyáltalán nem.
2022. márc. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Jártam pszichológushoz anno , sok pénz ment el rá de semmit nem ért, nem tudtam kezdeményezni senkinél.


Úgy érzem nekem ennyi volt még ha valaki próbálozna akkor se menne, pár éve azt hittem elmúlik ez de nem így történt sajnos.


Teljesen elideglenedtem a nőktől..


Nem vagyok meleg, én nekem is beugrott ez mert hogy biztos majd ezt gondolja mindenki, de nem, undoritónak találom ezt, megnéztem pár ilyen videót de inkább az undor töltött el mint a felizgulás..

2022. márc. 26. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!