Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, mi a legnagyobb nehézség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mi a legnagyobb nehézség amit ismerkedésetek során tapasztaltatok?

Figyelt kérdés

Szólhat bőven a férfiról is, hogy mondjuk más volt, mint amit ígért, eleinte figyelt, aztán szex után nem, megcsalt, vagy nárcisztikus volt, de későn jöttél rá. Az is jó, ha felismered az ismétlődéseket, és olyan akadályról beszélsz, aminek nem látod az értelmét és a kiutat belőle, mondjuk egy fiú sem szólít le, pedig szép vagy relatíve.


Magadról is szólhat, hogy te mit rontottál el sorozatosan, mi volt a legnagyobb baklövésed, mitől félsz a kapcsolatban és mi az a hibád, ami miatt szakítanak veled és nem szeretnének veled lenni.


Köszi a válaszokat.



#nők #kapcsolati nehézségek #Személyiséghibák
2021. márc. 9. 20:52
A kérdező szavazást indított:
Könnyen megy az ismerkedés
Közepesen megy az ismerkedés
Nehéz az ismerkedés
Borzalmasan nem megy ez nekem
Fiúként nem bírom ki, hogy ne szavazzak a nők helyett, ezért erre nyomok rá
"Incel vagyok és egy nő talpát akarom nyalni, valaki privi?"
A férfiak csak hazudnak, gyűlölöm őket, mindig átvertek
40 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
46%
A legnagyobb női hiba társkeresésnél a naivitás. Meg az elszállt igények.
2021. márc. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
93%
Én lányként rányomtam a "Fiúként..." opcióra, mert nem bírtam ki. Bocsi
2021. márc. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Semmi baj, nagyon vicces dolgot csináltál, köszi a választ.
2021. márc. 9. 21:05
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Én naiv vagyok, és könnyen illúziókba rángatom magam.

A volt páromat például a családtagjaim, barátaim ki nem állhatták, de nem mondták a szemembe a szakítás pillanatáig. Maximum célozgattak, és feltűnt, hogy maguktól nem hívják el sehová sem. Én viszont abban a hitben éltem, hogy megtaláltam az ellenkező nemű verziómat, akivel egyformák vagyunk. Sajnos nem nekem lett igazam, és csalódnom kellett.

2021. márc. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
94%

A naivitás igaz. Rám különösen. Sok csalódás után is mindig jót feltételezek, vesztemre.

Az elszállt igények egy vicc. Legyek egyenrangú társ és ne "hátország" meg "feleség alapANYAG" ahogy sok pasi elképzeli az életet.

2021. márc. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
51%
Naivitás. 😔
2021. márc. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
88%

Főleg olyanok próbálkoznak nálam, akik csak a kulsomet látják bennem és később sem akarnának megismerni, mert a kulsom alapján át feltételezik, hogy mivel csinos vagyok és szeretek úgy is oltozkodni,biztos nem én vagyok a legelesebb kés a fiókban, így jellemzően azok a fiúk sem,akik megkornyekeznek😅


23 nő

2021. márc. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
71%

Hú, azért érdekes a sztori...

Többször is írtam már kritikát nőkről. Az esetek 99%-ában az oldalon kikaptam, hogy incel vagyok és mennyire nincs igazam. (Természetesen nem vagyok incel és férfiaknak is pont ugyanúgy írok kritikát.)

Most sorban azt írják a válaszolók, hogy szerintük is a naivitás. Hát, én tökön szúrom magam... :D

2021. márc. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
#8. Ezekkel a véleményekkel szerintem az a baj, hogy a legtöbbször automatikusan társítjátok hozzá, hogy csak a pénzes, kigyúrt pasikkal szemben vagyunk naivak. Nos, sokunk exeire ezek a tulajdonságok nem igazak. Az enyém például aranyosan naivnak, introvertáltnak tűnt az elején, aztán elkezdett parancsolgatni, és olyan érzelmi hűvösséget kaptam tőle, mintha az Északi-sarkon lettem volna.
2021. márc. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
43%
#9: Én pl. NEM társítom ezt, viszont velem szemben az oldalon lévő nők többsége lazán társít mindent. Pl. teljesen tipikus, hogy leinceleznek, ha nem értenek valamiben egyet. Közöm nincs az incelekhez, röhögök rajtuk. Itt meg naponta megkapom, hogy az vagyok.
2021. márc. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!