Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Facebook tarskeresojen aktiv(n...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebook tarskeresojen aktiv(nak latszo) nok durvan valogatnak?

Figyelt kérdés
Egy ingyenes alkalmazas (csak ezert leptem be), csak “true” lanyokat jelolok mar (nagyjabol ki lehet szurni), de tobb szaz like utan is max. 1-2 lany jelol (magatol vagy vissza). Atlagosnak tartom magam arcra (szemuveges vagyok, szep borom van), a testalkatom nemegyszer megdicserik, meg kutyam is van. De mar lassan csak azert megyek fel, hogy a ~100 km-en beluli lanyokat (kis tulzassal azt is, aki nem is tetszik) jobbra huzzam, valasz ugyse jon sosem.

2022. márc. 27. 12:38
A kérdező szavazást indított:
A lanyok itt (is) csak a “felso” 5-10 szazalekot keresik
Nem vagy eleg gazdag
Nem vagy eleg vagany
Megiscsak csunya lehetsz
Nem nezik a tarskeresot, csak regelnek
A ferfiak is ezt csinaljak (vicc)
Mas (hozzaszolasban)
7 szavazat
 1/6 A kérdező kommentje:
Meg szerencse, hogy semmilyen fizetos oldalra nem leptem be, ha meg egy ilyen egyszeru kapcsolatteremtest elosegito oldalon sem varhato eredmeny. Persze, az a 3-4 lany, aki visszajelol, nem tetszett nekem se annyira (egyik rendkivul alacsony, masik sok evvel idosebb, harmadik nagyon dundi, a negyedik anyuka, ami nem is baj, de egy teljesen semleges koszono uzenet utan tiltott is.
2022. márc. 27. 12:42
 2/6 anonim ***** válasza:
Az alkalmazást nem ismerem, de voltam tagja egy ilyen csoprtnak, az ott jelenlévő nők közül volt, aki csak likegyűjtésre használta az oldalt, és naponta rakosgatta fel a retusált fotóit, (persze csak az arcáról) miközben ismerkedni nem is akart.
2022. márc. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
Minden társkeresőn durván válogatnak külső alapján a nők. Átlagos külsővel pár randi hozható össze. Normális, hozzád passzoló lányt pedig kb. esélytelen találni.
2022. márc. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%
Normális, hozzád passzoló lányt=instamodellt
2022. márc. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
#4: Ezt miert eroltetitek ennyire? Ti tenyleg azt gondoljatok, hogy aki nem talal ferfikent tarskereson lanyt, az csak instamodelleket huz be? Mennyire kell ehhez a csolatashoz velemenybuborekban elni?
2022. márc. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyaltalan nem instacelebek, sot, de van egy “szint” azert, persze (ne legyen tobb evvel idosebb, ne legyen nagyon dagi vagy 180 centi melle 150). Nem is az a gond, hogy nem jon ossze, csak hogy ilyen kevesen jeleznek barmit vissza. Persze, a bemutatkozasuk szinte mindig egyfajta szerenyseget sugall, de annak mar nem dolok be. Szoval, hogy beszelgessunk, de erre eselyt sem adnak. Peldaul. Nincs ezzel nagy gond, ugy vagyok vele, talan egy ev mulva valaszra meltat valaki. Egyebkent volt mar egy-ket “kozepesen csinos” baratnom, szoval olyan szornyu nem lehetek.
2022. márc. 27. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!