Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mondjak le a családalapításról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjak le a családalapításról, vagy állapodjak meg , olyannal , aki "nem az igazi"?

Figyelt kérdés

Eddig soha nem volt szerencsém a szerelemben, csak rossz kapcsolataim voltak, és a legutóbbi exem is teljesen tönkretette az önbizalmam.


Azt látom, h körülöttem mindnekinek tökéletes a kapcsolata, férjhez megy stb.


Nekem nem jön össze, de én is szeretnék majd családot..


Mit tegyek, érjem be egy középszerű -akár boldogtalan -kapcsolattal, vagy inkább maradjak egyedül és mondjak le arról, hogy valaha lesz normális kapcsolatom/családom?


29N



2022. márc. 27. 17:24
1 2
 1/14 Noren1989 ***** válasza:
65%

Mongyàl.


Ha te szerencsejàtéknak tartod, így is lesz.


Valszeg van olyan gondod, amire kezelés kéne, hàt hajrà!!

2022. márc. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

De mi volt a baj az eddigi kapcsolataiddal?

Előbb jó lenne, ha tisztáznád a helyzezed, mert most 2 egymástól független dolgot felhoztál. Azt állítod, hogy azért mentek tönkre a kapcsolataid, mert nem adtad lejjebb az igényeidet?!

2022. márc. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%

Ne alkudj meg mert nagyon fogod bánni főleg gyerekkel

Semmiről nem kestel még le


Mások kapcsolata sem tökéletes amúgy csak a külcsínt látod Ettől függetlenül nem kell olyanba maradni amiben nem jó élni

2022. márc. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

A látszat amit látunk néha közel sem fedi a valóságot. Nem biztos hogy mindenki megtalálta a nagy Őt. Én 24 évesen hagytan el a volt páromat, egy gyerekünk van. Én ki mertem lépni a rosszból, sokan inkább beleragadnak, de nem mernek változtatni. Lehet kifele vetíteni a jót, közben pedig marhára nem is boldog a kapcsolatában. Rólunk se gondolta anno senki, hogy mi szét megyünk.

Az önbizalmadat azt csak akkor tudják lerombolni ha ezt hagyod, látszik hogy van még mit fejleszteni magadon is. Nem kell lejjebb adnod az igényeidet. Nekem is mindig ezt mondták, gyerekkel vagy, add lejjebb, ne legyen nagy az elvárásod. Én meg hatarozottan megmondtam hogy nem. És pont ezért sikerült egy olyan férfit találnom, aki szeret és tisztel, és a gyerekemet is sajátjaként szereti.

2022. márc. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%

Én már inkább megalkudnék egy nagyjából velem egykorú férfival.

Persze ez nem jelenti azt, hogy ne igyekeznék megadni neki azt, amit egy nőtől kaphat.

Cserébe csak annyit várok el, hogy ne hazudjon, ne legyen alkoholista és agresszív.

2022. márc. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne alkudj meg, de ne is várd a tökéletest, mert olyan sem lesz. Minden kapcsolatban lesznek problémák, nehéz időszakok, és sokan sajnos ezt nem tudják kezelni. De ez nem azt jelenti, hogy bármivel be kell érni, inkább mérlegelni kell, melyik az a kapcsolat, amiért megéri küzdeni.
2022. márc. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

1#

Igenis kell hozzá szerencse, h olyan emberrel találkozz , akivel tökéletesen passzoltok és kölcsönösen odavagytok egymásért, és nem csak úgy elvagytok, mert nincs jobb..

2022. márc. 27. 18:47
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

Akkor ne maradj olyannal aki nem az eseted!

Az eszem megáll, hogy a fenébe vársz jobbat ha pazarolod mindkettőtök idejét!?

2022. márc. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%
7. Csak ezért a "szerencséért" te is ezer módon tehetsz, hogy könnyebben megtaláljon. Attól is függ mennyit jársz el otthonról, mennyire vagy zárkózott vagy nyitott, milyen fajta társaságokba jársz, mennyire ismered saját magadat és tudod pl. hogy rossz fajta férfiakhoz vonzódsz akikhez nem kéne (ez nem biztos így van, csak egy példa) és hasonlók.
2022. márc. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

9

Ez is igaz!

2022. márc. 27. 19:39
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!