Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mondjak le a családalapításról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjak le a családalapításról, vagy állapodjak meg , olyannal , aki "nem az igazi"?

Figyelt kérdés

Eddig soha nem volt szerencsém a szerelemben, csak rossz kapcsolataim voltak, és a legutóbbi exem is teljesen tönkretette az önbizalmam.


Azt látom, h körülöttem mindnekinek tökéletes a kapcsolata, férjhez megy stb.


Nekem nem jön össze, de én is szeretnék majd családot..


Mit tegyek, érjem be egy középszerű -akár boldogtalan -kapcsolattal, vagy inkább maradjak egyedül és mondjak le arról, hogy valaha lesz normális kapcsolatom/családom?


29N



2022. márc. 27. 17:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Hat ha folyamatosan rosszul választasz, akkor ez a két lehetőséged lesz, igen.

Meg kene nézni magadban, hogy mi miatt vonzod be ezeket az embereket tudat alatt, ez sokat segítene abban, hogy ki tudj alakítani egy normális kapcsolatot.

2022. márc. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
91%

Én is pont ezen filózok...

Ugyanez a szitu nálam is. Nem talizom a társamat. Szerintem nem a legjobb megoldás belemenni egy házasságba úgy, hogy nincsenek őszinte érzelmek...bár többen csinálják így.

Lehet, a mai világba büntetés is gyereket világra hozni... Jó nagy sz. ba bele.

2022. márc. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

mindnekinek tökéletes a kapcsolata, férjhez megy stb. - Tévedés, sokszor csak ez a látszat



Nekem nem jön össze, de én is szeretnék majd családot.. - Majd. Érdemes a jóra várni!

2022. márc. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem is beszélve, hogy egy rózsaszín ködös szerelem is elillan az évek alatt. A házasság nem csak a szeretetről/szerelemről szól. Nagyon sokat kell dolgozni mindkét félnek, hogy működjön.
2022. ápr. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!