Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak hogy ne bántsam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne bántsam meg egy ismerősöm aki jobbra húzott Tinderen?

Figyelt kérdés

Van egy lány ismerősöm, akit már ismerek egy pár éve. Nagyon jófej, de nem az esetem, nem akarok tőle semmit. Tavaly egyszer már jobbra húzott(van előfizetésem), akkor én csak simán balra húztam. Utána nagyon távolságtartó volt velem, nyilván tudta hogy balra húztam hisz nem matcheltünk, de hogy enyhítsem a helyzetet, azt mondtam neki hogy alakulóban van egy kapcsolatom. Így megint tök jóba voltunk. Aztán most nézem, hogy megint jobbra húzott, gondolom új profillal. Ha megint balra húzom, fixen nemfog velem többet szóba állni. Ha jobbra húzom, akkor meg azt hiszi akarok tőle valamit. Hogyan oldjam ezt meg?

Egy csoportba járunk, úgyhogy nem szeretnék vele rosszba lenni, nagyon f*s lenne vele mindig úgy találkozni.



2022. márc. 27. 23:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Mond meg neki őszintén hogy nem szeretnél tőoe semmit se.
2022. márc. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Mondd neki, vagy soha nem fog beken hagyni
2022. márc. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Ha jól érzem ez a lány csak egy ismerős számodra, akivel egy csoportba jársz. Mi történne, ha balra húznád? Maximum csúnyán nézne rád picit, de ennyi. Kár a kamu meg a megjátszás, nyugodtan húzd balra. Én szenély szerint nem beszélnék vele erről az egészről, hidd el, így is pont elég kellemetlen neki, nem kell még a szemébe is mondani, hogy még mindig nem kell neked
2022. márc. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Adj neki szuper lajkot :))

Viccet félretéve, látják a csajok, ha balra vannak huzva? :O nekem ez új és mi van ha nem huzod sehova? Nem vagyok fent tinferen, nekem badoom van, bar abba se leptem be mar jóideje, mondjuk azt se tudom h hogyan mukodik, de nem hiszem hogy latjak ha ballra húzom.

Egyébként az lett volna a legjobb megoldas, ha nyiltan megmondod neki, hogy bocs de ez van :))

2022. márc. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem dugd meg, es utana ne keressed. Akkor tudni fogja mi az abra es leakad rolad, meg elkonyvel seggfejnek.
2022. márc. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem látják ha balra húzom őket, azt látják hogy nem matcheltem velük. Egy idő után mindig feldobja a profilját annak az embernek a Tinder, aki jobbra húzott téged, főleg ha olyan helyen használod, ahol nem sokan használják az alkalmazást. Pesten más téma, ott nagyon sokan vannak, de kisebb városban könnyű megtalálni, hogy ki like-olt téged. :) Tehát a csaj is tudja, hogy ha 1 napon belül használom az alkalmazást, akkor felfogja nekem dobni a profilját, és ha nem matcheltem vele, akkor vagy balra húztam, vagy pedig semerre.


Megmondanám neki, de papíron barátok vagyunk, és attól félek hogy az teljesen kinyírná a barátságunkat(Legutóbb is majdnem ez volt.), plusz elég sok a közös ismerős is. És még sokszor fogok vele találkozni, nem tudom csak úgy megszakítani a kapcsolatot. Btw nemtudom miért ragaszkodik ennyire hozzám, minden ujjára jutna egy csávó.

2022. márc. 28. 00:04
 7/13 anonim ***** válasza:
84%

Hát pedig más megoldás nincs, mint hogy balra húzod. A lehető legszemetebb dolog lenne jobbra húzni, majd lekoptatni, ezt semmiképp ne csináld. Én a megbeszélést sem javaslom, teljesen belegázolnál az önbecsülésébe szegénynek, azok után is ugyanúgy haragudna rád, mint legutóbb.

De amúgy talán jobb is lenne, ha elkerülnétek egymást. Ez a lány egyértelműen többet akar tőled, amit te ne tudsz neki megadni. Ha tartanátok egy kis távolságot, akkor ő is könnyebben tudna téged felejteni, és talán felfigyelne más srácokra is.

2022. márc. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Amit a 3. írt.
2022. márc. 28. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"de hogy enyhítsem a helyzetet, azt mondtam neki hogy alakulóban van egy kapcsolatom"

Becsaptad, hogy higgye azt, az alakuló kapcsolat miatt nem húztad jobbra.

Ezért próbálkozik most, mivelhogy nincsen kapcsolatod.

Vili?....

2022. márc. 28. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha felnőttek vagytok és úgy is tudtok viselkedni akkor a megoldás a következő. Elhívod valahová, mondjuk egy kávéra és ha már úgyis barátok vagytok akkor ebben nem lesz semmi fura. Ott négyszemközt hogy ne legyen neki kellemetlen elbeszélgetsz vele.
2022. márc. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!