Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Már nem az első csajba futok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem az első csajba futok bele Tinderen,aki párkapcsolatban él. Miért csinálják ezt? Szólnátok a párjának?

Figyelt kérdés

Már több olyan csajba is belefutottam Tinderen aki párkapcsolatban él.

Ez tudomásom szerint egy társkereső,de sok sok olyan lány van aki csak unatkozik és találkozni esze ágában sincs.

Régebben voltak a chat fórumok ahol lehetett beszélgetni még a Tinder előtt.

Sok pasirol is hallottam hogy van barátnőjük és mégis Tindereznek, ők szerintem félre is lépnének.

De vajon azok a lányok akik párkapcsolatban vannak,azok megcsalnak a párjukat?


Vajon szemétség lenne ráírni a pasira,hogy a barátnője fent van Tinderen?

Gondoltam hogy csinálok pár screenshotot aztán átküldöm a pasinak,de lehet hogy csak én lennék a patkány éd úgyis kimagyarázná a csaj.

Ezek a lányok akiknek belefutottam a Facebook-os bejegyzés alapján évek óta kapcsolatban vannak.

Lányok esetében mi értelme van kapcsolatban Tinderezni? 😅😅



2021. okt. 16. 14:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%

vagy felre akarnak lepni vagy unatkoznak es kell az ego boost.

felesleges a pasijukra rairni, egy vadidegennek szerintem semmi koze ehhez es eleg nevetseges es kicsinyes, ha igy bele akar szolni masok kapcsolataba. az o dolguk, ha szetcsaljak egymast, nem kell erkolcsremdorseget jatszani.

2021. okt. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%
Írt rám már egy csaj, hogy fent van a bnőm Tinderen és az ő pasijával beszélget. Kiröhögtem.
2021. okt. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#2

Úgy lett volna szép,ha ezután te beszélgetsz ezzel a csajjal 😄

2021. okt. 16. 15:13
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
3, Nem hiszem hogy ez járt a fejében. Inkább úgy volt vele, hogy most milyen jól ki fog bszni bnőmmel, hogy rámírt. Aztán koppant amikor mégse. :D Ideges volt picit.
2021. okt. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%
mondjuk ilyenkor be is kell screenshotolni, es azt kell elkuldeni az atvert kannak
2021. okt. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
59%
Ne szólj bele .....
2021. okt. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%
Talál jobbat és lép... Sok ilyen van!
2021. okt. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
36%

Ma már egyáltalán nem ritka, hogy egy nőnek (is) szeretői vannak!

Csak a pasija tudja meg legutóbb..

Nem a te feladatod ezt közölni, mert nem rád tartozik!

Ki a franc akar a te normáidnak megfelelni?

2021. okt. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%

Milyen érdekes, hárman is írták, hogy ne szólj bele, nem a te dolgod.


Fordított nemekkel már jönnének a gyűlölködő válaszok, hogy a szemétláda, erkölcsi felelősséged szegény lányt tájékoztatni, hogy megcsalja a párja...

2021. okt. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
30%
Nem a te dolgod.
2021. okt. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!