Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magas (185+) kigyúrt szálkás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas (185+) kigyúrt szálkás férfiak, nektek gyerekjáték a társkeresés?

Figyelt kérdés
2022. márc. 28. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Bátyám ilyen! Már legalább 50 nője volt.
2022. márc. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Tavaly nyáron brutál testem volt, jó nem naturalon, de az full lényegtelen. Szex az olyan, hogy nyáron akármennyi csajjal egy nap, szóval a szexel nincs gond, de a társkeresés szempontjából felesleges a test, nem tudom hány csajjal feküdtem le a nyáron 29 minimum volt, nem sok tudom, de ennyire emlékszem, hogy biztos volt, de akikre tisztan emlékszem, ők egyáltalán nem voltak alkalmasak társként semmire. Nagyon ritka az olyan csaj, akik alkalmasak szexen túl barmire is (már akiknek a külső a fontos) szóval komoly kapcsolatra a magas szalkasaknak is nehéz. Amúgy nem fogod elhinni, de volt olyan csaj aki nem is akart velem szóba állni :D rámnézett, annyit mondott dögös, de kib..tt felszínes és otthagyott.
2022. márc. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Jo kamu story.
2022. márc. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 nemaRendőrség ***** válasza:
71%

187 vagyok, 14% testzsírral így tél végén.

Nézhetsz ki te bárhogy ha autista vagy hozzá.


Szerencsére találtam egy nőt, akit azóta feleségül is vettem

2022. márc. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mégis itt vagy xd
2022. márc. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%

Miért lenne az?

Attól, hogy tökéleteshez közeli testem van, hogy találnék olyan személyiséget, aki alkalmas az én belső világomhoz??


Nincs összefüggés.

2022. márc. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
8%
Az.
2022. márc. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!