Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Autóvezetés közben hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Autóvezetés közben hogyan csajozzak be, ha megtetszik az utcán sétáló/buszmegállóban várakozó/ a zebrán előttem átsétáló lány? 24/F

Figyelt kérdés
Egri vagyok, tehát a városon belül szól a kérdés. Minden nap rengeteg tőlem fiatalabb lányt látok meg, akivel el tudnám magam képzelni komoly kapcsolatra. Hogyan adjam a tudtukra, hogy megtetszettek?

2022. márc. 29. 14:18
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan, hogy lassitva jott mellettem a srac a kocsival mindig, ha keresztezodes volt vagy átmentem olyan helyen, ahol nincs autout akkor elkörözött masik utcakba (kerestem is hogy hova lett?)de aztán megint mellém ért vissza a következő lehetőségnél.

Végig kisért így kocsival oda, ahova mentem.

Nagyon tetszett :)


Aztán ott leparkolt es kiszállt es tudtunk beszélgetni :)

2022. ápr. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

*De nem kiabált ki nekem semmit, csak követett egyfolytában lassan.

Eleinte fura volt aztán jol esett aztán kerestem is hogyhova lett es amikor megint megláttam az is tetszett


Az uton fokozatosan bontakozott ki bennem a pozitiv erzes

2022. ápr. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Mondjuk ezt a barátom is eljátszotta már, de mikor veszekedtunk, de ő kiabált velem hogy szálljak már be!!én meg nem szálltam be, mert féltem, annyira ideges volt, ő is végig lassan jött mellettem az úton es igy veszekedtunk hogy jön mellettem a kocsival🤣
2022. ápr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
42%

Ja bocsi hogy igy kulon írom csak a sztori kedvéért, folytatas:

Szoval mikor veszekedtunk a baráommal, nem szálltam be a kocsiba.

Azután még telefonon is veszekdtunj tovább. Eltartott egy darabig, mire csak egyáltalán normális hangnemben tudtunk egymással beszélni(nemhogy kibékulni)

És megbeszéltuk hogy találkozunk.

Hát kocsival jött abbaj várt.

Megálltam az ajtaja mellett amibol egyből levágta hogy megint nem fogok beülni es összekulcsolta imára a kezét hogy ne tegyem ezt vele, szépen kér, imával, hogy üljek már be🤣

2022. ápr. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
A kérdésemre válaszoljatok
2022. ápr. 7. 18:54
 26/27 anonim ***** válasza:
88%

Mi meg gyerekkorunkba szilveszter éjszakáján azzal szórakoztunk, hogy becsengettünk az emberekhez, és elszaladtunk. És volt egy kocsi, ami lassan jött, tökre olyan volt, mintha követne minket, de persze nem. Azt kezdük mondogatni, hogy nem vagyunk kurvák, ne jöjjön erre :D

Aztán azzal viccelődtünk, hogy bármi kocsi eljött mellettübk, mi azt kiabáltuk, hogy "akkor se vagyunk kurvák!" :D

2022. ápr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Na hogyan???
2022. máj. 17. 09:50
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!