Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 éves szűz férfiként van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves szűz férfiként van még bármi esélyem egy párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
vagy már borítékolható, hogy szűzen fogok meghalni?

2022. márc. 30. 21:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Esélye bárminek is lehet, de a megvalósítás minősége már tőled függ... :,D

Kezd azzal a problémád megoldását, hogy felteszed magadnak a kérdést, hogy: Tényleg akarsz-e barátnőt, és mindent megteszel-e az ügy érdekében?

2022. márc. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

Az ilyeneket nem tudom sajnálni. Mindig leírják, mint ez is, hogy nem tud hol ismerkedni...


KOMOLYAN!


Csak én vagyok olyan nyomorék, büdös proli, hogy el kell hagynom majd minden nap a házamat? Bolt, patika, doki, hivatal, utazás a melóba, rokonok látogatása, sport, ... másoknak miért nem kell sehová menniük, ahol vannak emberek?

2022. márc. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
95%

#12

Azért megnézem, ahogy a boltban (ahol mindenki siet), a patikában, vagy dokinál (ahol mindenki beteg), a hivatalban (ahol mindenki ideges), vagy utazás közben melóba (ahol szintén baltaarcú idegbeteg a legtöbb ember) hol tudnál ismerkedni... Rokonokkal meg minek?! Ismerem őket eléggé. :D


Viszonylag sok helyre járok napi szinten, de én bulikon és tanfolyamokon kívül még SOHA nem találtam lehetőséget személyes ismerkedésre, ellenben volt, hogy úgy elhajtott(ak) az általad említett szituációkban lévő személy(ek), hogy elgondolkodtam a létezésemen is.

2022. márc. 31. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

13.-ra.


Én csak a valódi életben ismerkedem. Sosem a neten.

Anno szerinted hol és hogy ismerkedtünk?


De semmi gond! Több nő marad nekem, ti meg nyomjátok a telefont, meg írjátok a "45 éves szűz fijú wok, micsinájak?" kérdéseket! >:)

2022. márc. 31. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
87%
Esélytelen. Mégis mi változna, aminek hatására javulnának az esélyeid? Inkább járj prostikhoz.
2022. márc. 31. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Sok esély tényleg nincs már, hacsak nem valami olyasmi nővel jössz össze aki eleve taszít téged, vagy vállalhatatlan (kinézetre, viselkedésre, személyiségre stb).
2022. márc. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Van még persze. 25F Csak ne úgy kezd az ismerkedést, hogy szűz vagy, majd ha jártok akkor mond el, vagy akkor se xd.
2022. márc. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
12-es boltban vagy patikában hogyan lehet ismerkedni? Azok a helyek nem ilyesmire valók.
2022. márc. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!