Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 éves szűz férfiként van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves szűz férfiként van még bármi esélyem egy párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
vagy már borítékolható, hogy szűzen fogok meghalni?

2022. márc. 30. 21:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
18%
Aligha.
2022. márc. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
4%
Hát én is 2 csajjal voltam úgy, de szerintem nekem is borítékolható, hogy több nem lesz, ez elég szar így 23 évesen.
2022. márc. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%

Van


F

2022. márc. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Volt egy gyerekkori haverunk. Már középiskolás korunk óta egy társaság voltunk. 32 éves koráig soha nem láttuk nővel. Aztán egyszer csak jött egy ronda, nagydarab, buta csaj, és úgy meghülyítette, hogy utána minket felejtett el örökre!
2022. márc. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

Mit csináltál eddig?

Találkozz a barátokkal, ismerősökkel, sportolj. keress hobbikat, menj fel Tinderre.

2022. márc. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
5/5 nincsenek barátaim, ismerőseim, maximum itthon edzek vagy futok. nincs hobbinak nevezhető tevékenységem. voltam tinderen, 0 eredménye volt
2022. márc. 30. 21:45
 7/18 anonim ***** válasza:
29%

Semmi esélyed.


Tegyél jót az segít. Pl adakozz beteg gyerekeknek. Vállalj önkéntes melót pl idősekre vigyázni.

2022. márc. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
7/7 kösz a választ, de akkor ebből hosszú távon öngyilkosság lesz (de lehet rövid távon is)
2022. márc. 30. 22:18
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem érdemes kérdező amúgy meg ezzel nem vagy egyedül én is hasonló helyzetben vagyok 25 éves vagyok
2022. márc. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én jópár évvel idősebb vagyok nálad, az én nemzetközi titulusom KHHV (kissless, handholdless, hugless virgin), ami szabad fordításban kibаszott ronda szüzet jelent :). Viszont még nekem is lehetett volna ronda nőm, nem is egy. Saját szinteden vagy az alatt annyit találsz, amennyit csak akarsz úgyhogy a kérdésedre az a válasz, hogy rengeteg esélyed van párkapcsolatra vagy épp arra amit akarsz.
2022. márc. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!