Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért gondolják, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért gondolják, hogy a rózsaszín ködös állapotban választott pár az jobb, mintha egy komoly szakember gárda vagy a szüleik választanának társat?

Figyelt kérdés
Régen sokkal stabilabb kapcsolatok volt, amikor nem a szerelemtől elvakult vágyvezérelt ostobaság szülte a kapcsolatokat, hanem racionális indokok.

2022. ápr. 3. 12:15
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
21%

19.


Lehet sikerül, de azzal még nem mész semmire, mert senkit nem érdekel.

2022. ápr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 A kérdező kommentje:

#20


Akkor másképp lett volna, most te se élhetnél.

2022. ápr. 3. 14:54
 23/53 anonim ***** válasza:
100%

#22


Akkor sem élhetnék, ha pont aznap mégsem szexelnek valamelyik felmenőim. És akkor mi van? Ha sose léteztem volna, hol zavarna az engem? Nem tudna zavarni, hiszen nem léteznék. Tudod hány csilliárdnyian nem születtek meg, mert kiürültek felhasználatlan hímivarsejtként és petesejtként? Őket sem zavarja semmi. Nekem is többmilliárd testvérem sosem fogant meg, pedig lehet, hogy születhetett volna nálam jobb is.

Az hogy végül én megszülettem, nem érv arra, hogy az a nyomorult élet jó volt. Nem volt az, egy alja szar volt.

2022. ápr. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
100%

22


Régebben azért voltak "stabilabbak" a kapcsolatok, mivel a válás szégyen volt, és ez esetén egy nő nem tudott volna megélni egyedül, akár gyerekekkel..plusz, így is voltak férfiak akik félre jártak a feleségük mellett, és ha az asszony nehezményezte, meg lehetett verni.


Manapság ezt hogy képzelnéd el anélkül, hogy nem tiltod meg a válást és nem legalizálod a családon belüli erőszakot? Ezek nélkül hogy győznél meg egy nőt, hogy maradjon egy olyan férfi mellett akihez hozzákényszerítették és akit utál? Miben vagy biztos, hogy ez esetben nem lenne e több a válások száma?

2022. ápr. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
14%

24.


A házasság intézményét ezért is kellene megszüntetni, mert technikailag ennek a régi rossz rendszernek az emlékét tartja fent.


Ehelyett olyan pátosza van, mint korábban sosem. Mennyit ér a jó marketing meg a bigott egyházak támogatása.

2022. ápr. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
100%

#25 A házasság nem csak a pátosz és az egyházak miatt van. Csomóan nem is tartanak már egyházit.

Egy jogi fogalom. A hivatalos útja annak, hogy az állam szemében is a legközelebbi hozzátartozói legyetek egymásnak, ennek minden előnyével és hátrányával. Ha nem házasodhatnál, akkor hiába élsz együtt valakivel évek óta, hivatalosan semmi közöd nem lenne hozzá. Azért ez így vicces lenne.

2022. ápr. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
0%

26.


Kit érdekel az állam? Ugyanolyan szemét intézmény, mint az egyház. Az államnak akar valaki megfelelni? Ennyire csinovnyik mentalitása lenne az átlagnak? Ez olyan szomorú.


Időnként hogy megnő az amúgy sokat fikázott bürokrácia mennyire felértékelődik.

2022. ápr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
100%

#27 Ne legyél már ilyen értetlen. Mi az, hogy kit érdekel az állam? Ha nem vagytok házasok, nem örököltök egymás után, nem adnak róla információt a kórházban, nem intézhetsz helyette semmit, nem vagytok vagyonközösségben.

Senki nem megfelelni akar az államnak, hanem a lehető legkényelmesebben, legbiztonsagosabban együtt élni a párjával. Azon mi a csinovnyik mentalitás, hogy ha beviszik a kórházba, akkor szeretnék mondjuk felvilágosítást kérni az állapotáról? Vagy ha maradunk a gyarló anyagiaknál, ma egy ember hitel nélkül nehezen tud ingatlant venni. Házasként sokkal könnyebb pl ehhez is jutni, mert két fizetéssel számítotok egy ügyfélnek.

Pont hogy megkönnyíti a házasság a bürokratikus ügyek elintézését.

Én amúgy értem a lázadást, punks not dead meg minden, 15 évesen még én is úgy voltam vele, hogy nem leszek kispolgár, üvöltöttem is a Fegyelmező Részleg koncerten. Aztán felnőttem, és rájöttem, hogy ha nem vagyok házas az élettársammal, azzal csak magamat szopatom, mert minden hivatalos ügyet nehezebb úgy intézni. Magamat ugye pedig nem szeretem szopatni. Nyilván.

2022. ápr. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
100%

" Mennyit ér a jó marketing meg a bigott egyházak támogatása."


Mi köze a házasságnak az egyházhoz? A házasság egy jogi dolog. Semmi köze az egyházak támogatásához. (hogy valaki akar egyházi esküvőt, az a magánügye, jogilag semmit nem jelent, sehol nem számít)

2022. ápr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
100%

" Az államnak akar valaki megfelelni?"


Nem megfelelni akar, hanem olyan dolgokra szert tenni, amire házasság nélkül nem lehet. Például az élettárs (nem házaspár, nem bejegyzett élettárs), nem számít jogilag közeli rokonnak. Például semmit nem fognak mondani neked róla, ha kórházba kerül, mert jogilag idegen.

2022. ápr. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!