Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért gondolják, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért gondolják, hogy a rózsaszín ködös állapotban választott pár az jobb, mintha egy komoly szakember gárda vagy a szüleik választanának társat?

Figyelt kérdés
Régen sokkal stabilabb kapcsolatok volt, amikor nem a szerelemtől elvakult vágyvezérelt ostobaság szülte a kapcsolatokat, hanem racionális indokok.

2022. ápr. 3. 12:15
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
12%
A szakembergárdás választás a Falanszter sajátja, ami amúgy nem lenne elvetendő, az emberek általában szarul választanak - mindkét nem! - amit igazol a millió válás, diszfunkcionális család, erőszak oda-vissza a családon belül, drogossá érlelt gyerekek.
2022. ápr. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
98%
Majd neked válasszanak párt a szüleid. Ok?
2022. ápr. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
99%

"Régen sokkal stabilabb kapcsolatok volt,"


nem stabilabbak voltak, hanem kiszolgáltatott helyzetben voltak a nők.

2022. ápr. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
98%
Nőként szerintem ez mindenkinek a saját döntése, főleg 18 éves kor felett, hogy kivel szeretné összekötni az életét. A kényszerített házasság is lehet ugyanolyan rossz, mint egy igaz szerelemnek vélt, de megbánt házasság. És hát pont a szerelem az a dolog, amiben nem lehet logikát, racionalitást keresni.
2022. ápr. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
82%

Szánalmas, hogy azt hiszed ezzel a kijelentéseddel szerezhetnél nőt!

25f

2022. ápr. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
100%

Nem a nők gondolják ezt, hanem az emberek.


Aki nem így látja az egy állat és egy rém egyszerű számítógépes program közt van félúton.

2022. ápr. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
100%
Válasszon mindenki legjobb tudása szerint, vagy a szíve szerint. 25F
2022. ápr. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a nők gondolják így, hanem a normális férfiak is...ahová te nem tartozol.
2022. ápr. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
100%
Mert azt a döntést én hozom és nem más. És itt nem arról van szó, hogy jól döntök e vagy sem, hanem a döntésem jogáról, ami csak az enyém.
2022. ápr. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
92%

Mert azt csinálom, amit akarok és azzal vagyok, akit tudok szeretni. Semmi sem indokolja, hogy olyan párom legyen, akit nem szeretek és nem tartok vonzónak, de cserébe mást tud nyújtani, mert pont az az alapvető "dolga", hogy a szerelmet, a szenvedélyt, a tüzet hozza az életembe.


Másrészt szakembernek számítok, 6 évet én is lehúztam pszichológusként, nem kell félteni köszi. Neked viszont kellene egy, aki kezeli a mentális problémáidat.

2022. ápr. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!