Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/nők most mindenféle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők most mindenféle hazudozás nélkül. Mennyire számít ismerkedésnél,hogy milyen anyagi javai vannak a bokoló férfiúnak?

Figyelt kérdés

Tehat mondjuk egy 10es skalan mennyire fontos,hogy:

milyen nagy fizut kap?

milyen jó autoja van?

milyen nagyságú lakasban/házban él?


És mi az az a szint ami alá nem mennetek ezekeben a dolgokban?


2022. ápr. 4. 19:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%

Semennyire, mert van pénzem, és nem vagyok rászorulva senkire.

Nincsenek nagy igényeim mégse felelek meg.

2022. ápr. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%

Autó: nem számít, hogy van-e vagy nincs. De ha van, akkor az egy karbantartott, jó állapotú autó legyen, nem egy széteső tragacs, amibe épeszű ember már nem ül be csak azért, hogy elmondhassa, van neki.

Lakás/ház: nem érdekel. Nekem van, nem érdekel, van-e a másiknak, max. költözik hozzám.

Fizu: ez már más tészta. Az fontos, hogy legyen annyi, amit ha összeadunk az enyémmel, egy olyan életszínvonalon tudunk élni, ahol tudunk menni nyaralni, havi 1-2x nem puccos, de nem is sarki kocsma jellegű étterembe elmehessünk, tudjunk megtakarítani, ne jelentsen gondot egy mosógép megvétele. És ami nekem a pillanatnyi fizetésnél a fontosabb, az az ambíció, tanulni és előre lépni vágyás.

2022. ápr. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
Három havi bankszámlakivonatot kérek mindenkitől, aki bókolni akar.
2022. ápr. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
65%
Az szamit rám kolt e. Gyakran a csórobbak többmindent nyújtanak mint a smucig gazdagok
2022. ápr. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
Mindegy, csak legalább annyit keressen, hogy ne nekem kelljen eltartani. Autóm is van, ha esetleg a pasinak nem lenne.
2022. ápr. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%

Két dolog érdekel ezzel kapcsolatban:


Éljen hozzám közel, ami azért feltételezi azt, hogy meg tud engedni egy életvitelt


És ne legyen egy kicsinyes primitív bunkó, aki nem értékeli más munkáját és erőfeszítéseit a karrierjében


Tapasztalataim szerint mindkettőhöz az kell, hogy az illető ne gyári munkás legyen, hanem képzett szakember.


De pl fejlesztő vagyok, örököltem egy lakást és gyereket sem akarok, ami azt jelenti, hogy mindenem megvan anyagilag nélküle is, nem akarok más pénzén fészket rakni a pulyáimnak, amikre nem is vágyom.

2022. ápr. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
Ismerkedési fázisban a fizetés nem nagyon jön szóba. Kocsi az nekem édes mindegy. Ültem már luxus autóban és nem voltam boldog. A mostani páromnak egy suzija volt és pont nem érdekelt. Az első randira úgy jött hogy akkor helyezkedett el és kb egy forintja nem volt. Mégis összedobott egy olyan randit, ami életem legeslegjobbja volt. És pénz se kellett hozzá. A lakás az albérlet volt, de a legtöbb időt nálam töltöttük. Azzal a párommal aki tehetősebb volt, nem éreztem jól magam, folyton éreztette velem hogy ő mennyivel több mint én. A mostani párommal lentről indultunk, de közösen fejlődünk.
2022. ápr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%

Az autója meg a lakása az mellékes. Éljen egyedül, de engem nem érdekel, hogy saját vagy albérlet. Egy bizonyos kor felett a lakótársak mondjuk már cikik, de úgy összességében ez a rész nem érdekel. Az autó sem igazán, jó, ha van, de se nem előfeltétel, se nem választási szempont. Ha már van, akkor a #2-hez hasonlóan igazából nálam is az a lényeg, hogy egy normálisan karban tartott, jó állapotú jármű legyen. Egyik exem autója folyton lerohadt, valami 30 éves tragacs volt, előfordult párszor, hogy magassarkúban, kikenve-kifenve én toltam be, amíg az exem kormányozta, az mondjuk elég gáz volt. Jó, akkor még nagggyon fiatalok voltunk, de akkor is gáz volt. Szóval azért ilyet azt inkább ne :D


A fizu illetve a potenciális fizu az viszont fontos. Itt az a szint a jelenre nézve, hogy eltartsa magát, ha hitelt, ha albérletet fizet, ha semmit, akkor is tudjon félretenni, legyen jelentősebb megtakarítása, amivel több hónapot is túlélne, ha valami történne, elveszítené a munkáját, betegállományba kerülne tartósabb időre, akármi. Hogy ne legyen számára megterhelő évi 1-2 nyaralás, nem feltétlenül Bora-Borán, de azért egy Horvátország vagy valami kellemes belföldi helyszín férjen bele. Alkalmanként étterem, fizetős programok, stb ne vágják a földhöz. Mindezt természetesen úgy értve, hogy alapvetően fele-fele fizetve minden jelentősebb dolgot (pl nyaralás), de néha igenis jól esne, ha meghívna moziba vagy vacsorára. Ez ugye sok mindentől függ, a megszokott életszínvonala, az állandó kiadások (hitel/albérlet fizetése, ilyen-olyan egyéb fizetnivalók), na meg nem mindegy, hogy a pénzügyi kultúrája milyen, nagyon spórolós, megfontoltan költekező férfinak alacsonyabb jövedelem is elég lehet ugyanahhoz a színvonalhoz, mint egy költekezősebb embernek. A jövőre nézve, ha komoly kapcsolatban gondolkodunk, akkor fontos szempont, hogy mennyire tekinti a pénzügyeket ténylegesen közösnek, hogy amíg én otthon vagyok a közös gyerekünkkel és óhatatlanul is lecsökkennek a bevételeim, akkor természetesnek tekinti-e, hogy mindenünk közös és nem patáliázik azon, ha rendelek egy új ruhát magamnak vagy a gyereknek, vagy számon tartja, hogy ő most ebben az átmeneti időszakban x-el nagyobb százalékban vállal az anyagi terhekből, ezért nekem kuss a nevem (mondjuk ilyen hozzáállású pasi amúgy is offos lenne, de a példa kedvéért).

2022. ápr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
73%

Nem számít, bármennyire is hihetetlen. A pasi éljen legalább olyan színvonalon, mint én (nettó 300-at keresek, ami nem sok, de nem is hal éhen az ember), tudja ellátni magát, legyenek céljai, perspektívája, ez sokkal fontosabb. Előny, ha van jogsija, nekem is van, de autóm nincs. Az autót nem várom el, hogy legyen, majd ha összetartozunk, veszünk közösen egyet.

Van saját lakásom, ami megörökölt, de ezt nem várom el. Költözhet hozzám is, ha komolyra fordul a dolog, de ne vegye úgy, hogy szállodában van, azaz vegye ki a részét a mindennapokban.

2022. ápr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%

Nem unjátok még komolyan? Napi 10 ilyen kérdés van, olvass vissza.


- Fizetés: nem számszerűsíteném. Tudjon fenntartani lakást, mindegy hogy bérelt vagy saját, de éljen külön a szülőktől. Programokra ne húzza a száját és néha férjen bele hogy meghív erre-arra, természetesen ez oda vissza működik, tehát nem azt várom ell hogy mindent ő álljon.

- Autó: bármilyen hihetetlen, engem a kocsi megléte nem érdekel. Ha van jó, de nem tragédia ha nincs. Belvárosban lakom, oda nem kell.

- Lakás: nem kell palota. De nyilván függ attól is hogy menyi cucca van. Van aki elfér egy kis garzonban is. Nekem a lényeg hogy a lakókörnyezete ízléses és igényes legyen. Tehát ne egy összevisszaság, és legyen rend, tisztaság.

2022. ápr. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!