Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, miért kamuztok ismerkedés során a foglalkozásotokról, anyagi helyzetetekről?

Figyelt kérdés
Semmi bajom nincs azzal, ha valaki futárként dolgozik, azzal viszont igen, ha mérnöknek vagy orvosnak hazudja magát. Az anyagi helyzetét sosem firtatom senkinek az ismerkedés legelején, maguktól mondják, hogy x összeget keresnek havonta,M vagy B márkájú autójuk van, amiről jobb esetben is kiderül, hogy dehogy az övéké, csak bérelt vagy lízingelt.

2021. ápr. 4. 16:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenrol meg nem hallottam, hogy valaki ekkorat kamuzzon. Ellenben azt mar megtanultam, hogy aki allamdoan azzal kerkedik, milyen jol keres, milyen gazdag, milyen jol all anyagilag, mennyire sikeres, azok altalaban pont azok, akiknek semmi penzuk nincs.
2021. ápr. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam kamuzni általában sem nemhogy ismerkedésnél.

Minek, úgyis kiderül ha halad az ismerkedés tovább.

2021. ápr. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

ez erdekes, eleg sok ferfivel randiztam mar eltemben es persze a baratnoimtol is hallom a tapasztalataikat, de ilyesmivel meg sosem talalkoztam. soha senki nem mondta, plane az ismerkes elejen, hogy ennyit meg ennyit keres. a foglalkozasrol valo hazudozasnak meg mi ertelme van?? elobb-utobb ugyis kiderul, ha meg mondjuk orvosnak hazudja magat egy pizzafutar, azt eleg hamar levagom, mert sok orvos ismerosom van, tehat ‘kiismerem’ magam a temaban es percek alatt lebukna.


szerintem csak te valasztod ki a buta, proli ferfiakat valahogy.

2021. ápr. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
91%
Én is jártam úgy, mint a kérdező. Hazudott a munkájában, meg még egy pár dologban. :D Szóval nem egyedi eset. Kérdező, aki ilyenben hazudozik, nem százas. Szóval szerintem ne is próbáld megérteni, inkább csak arra koncentrálj, hogy időben kiszűrd az ilyeneket. :)
2021. ápr. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kaméleon című film jutott erről eszembe, ahol a csávó orvosnak adja ki magát,h bevágódjon egy gazdag csajnál, aztán elmennek egy összejövetelre, ahol a lány apja infarktust kap és mindenki orvosért kiált, a csávó megpróbál gyorsan lelépni,de észreveszik és tőle várják a segítséget, ő meg csak hebeg habog,aztán mondja,h ki kéne hívni a mentőket.
2021. ápr. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Arról sose kamuztam, hogy mi a foglalkozásom. Ha valaki megkérdezte mindig elmondtam, hogy mivel foglalkozom. Az anyagi helyzetemhez, mert ismerkedéskor még semmi köze a másiknak. Így nem mondanám el azt se, ha milliós adósságom lenne, és azt sem, ha milliós megtakarításom lenne. Az autó meg nyilván "látszódna" amikor találkozunk. Egyébként a "lízingelt" autóval semmi gond nincs szerintem. Rengeteg embernek a háza is olyan, hogy hitelből vette/vették/építették. Ezek szerint akkor ezek az embereknek még háza sincs, amég ki nem csengetik a tartozást a banknak.
2021. ápr. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó foglalkozás sok esetben már fél siker, főleg ha jól tálalják. Én pl egy időben CNC gépkezelőként dolgoztam. Ha ezt írtam, ismerkedéskor, akkor le voltam ejtve, ott ért veéget a beszélgetés. De ha azt, hogy CNC gépkezelő, programozó, merthogy ez is benne volt a munkakörömben, akkor már egyből nyerő voltam. Most CNC gépbeállító vagyok, de mennyivel szebben hangzik a technológus ugye ? Nekem nincs értelme hazudni, mert jól keresek vele, és idővel úgyis kiderül. Viszont sajnos ahogy írtam is, vannak nők akik már esélyt sem adnak arra, hogy megismerjék a pasit, és 1-2 randi után, ha a pasi el is mondja az igazat, akkor se biztos, hogy a csaj dobja őket.
2021. ápr. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
25%
Én csak a korommal kamuzok néha mert fiatal vagyok és félel hogy éretlennek gondolnak emiatt szóba sem állnának velem, de viszonylag hamar el szoktam mondani az igazi korom ha esetleg így se lennék neki szimpatikus 🙃
2021. ápr. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
33%
Ne kamuzz, minden nőt érdekel az anyagi helyzet.
2021. ápr. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
#7: felmerul a kerdes, hogy erdemes -e egy olyan novel foglalkoznod, akinek a ‘CNC gepkezelo - programozo’ megfelel, de a ‘CNC gepkezelo’ mar nem. tehat ismet csak oda lyukadunk ki, hogy nem erdemes errol hatudni vagy ferditeni.
2021. ápr. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!