Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elveszi a kedved a férfitől,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elveszi a kedved a férfitől, ha megtudod, hogy rendszeres kezelésre jár Gasztroenterológiára? (emésztőrendszer)

Figyelt kérdés

Van egy férfi, aki felkeltette érdeklődésed.


Nem tudod meg, hogy miért, mi baja, mi miatt jár, mit csinálnak vele, csak azt, hogy havonta jár oda egy orvoshoz, akinek az emésztőrendszer a területe.

Nincs korlátozva az étkezése (mindenfélét eszik), nem látszik rajta semmi, ami alapján következtetnéd, hogy valami problémája van, csak onnan sejted, hogy tudod, hogy jár oda.


Kártékony hatással van ez az esetleges vonzalmadra iránta? Gondolkozol azon, mi baja lehet? Vagy egyáltalán nem érdekel, mert amikor találkoztok, ebből számodra semmi sem észlelhető?



2022. ápr. 6. 16:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
De honnan tudnám ezt már az első randin és miért ne érdekelne? Egyébként én is több évtizedig jártam a gasztroenterológiára colitissel, aztán mégis lett párom. Aztán rájöttek, jé mégis kellene diétáznom, és szép lassan meggyógyultam. Azóta nagyon nem ehetek bármit, de nem szedek gyulladáscsökkentőt és még jól is vagyok. Igaz később elváltam, de a mostani diéta sem akadályozott meg abban, hogy újra párt találjak.
2022. ápr. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nekem is van egy gasztroenterológiai betegségem, képmutatás lenne, ha emiatt ne járnék valakivel.
2022. ápr. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
87%

Attól függene, hogy elmegy-e tőle a kedvem, hogy mi baja és hogy ezt mikor közli velem. Vannak olyan betegségek/állapotok, amit fiatal nőként nem szeretnék vállalni. Lassan végzek orvosin, szóval nem vagyok rosszul nagyjából semmitől, de szerintem érthető módon nem szeretnék együtt lenni mondjuk egy daganatos beteggel vagy egy pelenkát hordó inkontinenssel (impotenssel sem pl, de ez már nem a gasztroenterológia téma). Annyi korrektséget elvárok, hogy ilyesmit még a kapcsolat előtt közöljön valaki a leendő párjával, ne csak hónapokkal később. Elég furcsán jönne ki, ha azt elmondaná valaki, hogy orvoshoz jár, ha rendszeres a dolog, akkor akár többször is szóba kerülne, de arról mélyen hallgatna, hogy mi baja.

Ha ez a kérdés, nyilván az emberek 99%-át egyáltalán nem fogja zavarni az, ha mondjuk cukorbeteg, glutén érzékeny vagy colitis ulcerosás vagy, ha egyébként kezeled, tartod a diétát, stb, szóval nagyjából semmi panaszod nincs. Lassan már azon lepődik meg az ember, ha valakinek nincs ilyesmi betegsége.

2022. ápr. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Két dolog érdekelne.

Bármiféle hatással van-e rám, a kapcsolatunkra a betegsége. Ha igen, akkor úgy korrekt, hogy elmondja. Gondolok itt sztómazsákra, daganatos betegségre...

Ha ilyen formában semmi hatással nincs rám, akkor inkább aggodalom szintjén érdekelne, hogy milyen súlyos a probléma. Tovább nem kérdezném, de ezt tudni akarnám.

2022. ápr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A férjem colitisszel jár a gasztrora havonta, ebben így semmi kiábrándító nincs. Örülök hogy jár, kezeli/kezelteti, hogy törődik az egészségével. A betegsége annyiban érint, hogy sajnálom hogy van neki, és remélem sosem lesz komolyabb baja, sem emiatt, sem más miatt.
2022. ápr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezem őt.Ha szereted légy társa támogasd.Ha nem lépj ki mindenképp.Ha havonta jár beteg tuti
2022. ápr. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nekem anyagcserezavarom van és gluténérzékeny vagyok, diétáznom kéne, de belopózik párszor egy-egy tiltott finomság az étkezésembe.

Konkrétan hasmenésem lesz, erős hasfájással, nem egyszer volt, hogy kb szaladnom kellett hazáig, mert majdnem bement.

Külsőre jó nő vagyok, csak hát néha ez van, nem igazán érdekli a pasikat úgy vettem észre, sztem még meg is nyugodnak, hogy ilyen laza vagyok, nyilván nem előttük ülök a wc-n, csak azt látják meg mondom, ha rosszul lettem. Mindenkinek fáj a pocija néha és rosszul van és igen kellemetlen tud lenni, emiatt elég megértő vagyok és nem kell szégyellni előttem, ha valami baj van. Nem kínos és szívesen segítek.

Milyen betegséged van?

2022. ápr. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!