Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elveszi a kedved a férfitől,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elveszi a kedved a férfitől, ha megtudod, hogy rendszeres kezelésre jár Gasztroenterológiára? (emésztőrendszer)

Figyelt kérdés

Van egy férfi, aki felkeltette érdeklődésed.


Nem tudod meg, hogy miért, mi baja, mi miatt jár, mit csinálnak vele, csak azt, hogy havonta jár oda egy orvoshoz, akinek az emésztőrendszer a területe.

Nincs korlátozva az étkezése (mindenfélét eszik), nem látszik rajta semmi, ami alapján következtetnéd, hogy valami problémája van, csak onnan sejted, hogy tudod, hogy jár oda.


Kártékony hatással van ez az esetleges vonzalmadra iránta? Gondolkozol azon, mi baja lehet? Vagy egyáltalán nem érdekel, mert amikor találkoztok, ebből számodra semmi sem észlelhető?



2022. ápr. 6. 16:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha már azt tudom, hogy havonta jár orvoshoz, akkor nyilván azt is tudom, hogy mi baja van, ha diagnózist nem is mert még maga se tudja, a tüneteket biztosan. Szóval kicsit fogalmazhatnál konkrétabban, hogy miért jár az a bizonyos férfi orvoshoz.
2022. ápr. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha az életminőségét ez nem rontja, nálam ez nem befolyásoló tényező.
2022. ápr. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
foglalkozik az egészségével, észlelt egy (?) problémát a szervezetében és szakember segítségével keresi rá a megoldást. Mi kivetnivaló lenne ebben? Ha pedig hosszútávú problémáról van szó akkor is elég sanszos hogy nem az ő hibája, de ugyanúgy elment szakemberhez vele, nekem ez abszolút pozitívum
2022. ápr. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nagyban függ attól, hogy mi ez a probléma.
2022. ápr. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%

Fel sem merülne bennem, hogy ezért ne érdekeljen.

Akit màr ilyesmi zavar, azzal mi lesz később ha nagyobb problémák lesznek?

Ha te vagy az a férfi, ne aggódj, akinek fontos vagy és komolyan érdeklődik irántad, ez nem lehet akadály.

2022. ápr. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem tudod meg, hogy mi a probléma, csak arról tudsz, hogy jár oda. Talán egy esetleges kapcsolatban, ha már kialakult elég kölcsönös bizalom, elmondja. De ahhoz addig előbb sok minden történne köztetek.
2022. ápr. 6. 16:39
 7/17 A kérdező kommentje:
Magától nem fogja elmondani, ezzel kezdeni az ismerkedést (ismered egy ideje csak nem olyan közelről), te pedig gondolom lennél annyira tapintatos hogy nem mered megkérdezni első randin, hogy amúgy miért jár oda.
2022. ápr. 6. 16:42
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
Én is jártam sokáig, senki észre se vette. Miért lenne probléma? Nem tehet róla,hogy beteg lett.
2022. ápr. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minek mondja el hogy orvoshoz jár? Annyira szánalmasak ezek a félinformációk.
2022. ápr. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem a sztómazsáktól kicsit kiszalad a vér a fejemből és megroggyan a lábam. Ha nem akarja elmondani, nincs miről beszélni. Azt nem tartom tisztességesnek, hogy előbb be akar etetni, csak aztán mondd el dolgokat.
2022. ápr. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!