Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a dagadt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a dagadt csajok visszautasítják a dagadt pasikat?

Figyelt kérdés
Teljesen kiakadtam, egy túlsúlyos lány visszautasított egy fiút, mert az túlsúlyos. Mindkettő az ismerősöm.
2022. ápr. 7. 11:29
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%

Attól, hogy ő túlsúlyos, lehet más az ízlése, preferenciája. Aztán vagy talál olyat, vagy nem.

Ha te átlagos alkatúként visszautasíthatod azt, aki neked nem tetszik külsőre, akkor ő is, nem?

2022. ápr. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Ez igaz 1es, de konkrétan azt mondta, hogy az a dagadt fiú, fúj. Egyébként arcra nincs baj a sráccal. Ezen akadtam ki. Én teszek azért, hogy válogathassak, napi 1 óra edzés + kajára is figyelek.
2022. ápr. 7. 11:33
 3/30 anonim ***** válasza:
77%

Most nem azért, de még a túlsúlyos nőkre is nagyobb a kereslet, mint egy átlag férfire.

Gondolom nem mondok újat.

2022. ápr. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
93%
Mert attól hogy ő dagadt, nem feltétlenül fog neki tetszeni a kövér ember.
2022. ápr. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
68%

Mert két dagadt nehezen fér össze a szexben.

haverom ezért vált el, ő 122 volt neje 116, nem tudtak összeszokni. Most van egy 89 kg-os csaja, azt mondja a mennyország a szex.

2022. ápr. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
85%
#5 Mert a 89es az nem dagadt :)
2022. ápr. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem, ha valaki kövér annak ne legyen nagy igénye. Vagyis lehet, de akkor feladhatja, hogy könnyen talál valakit. Annyit várj el, amennyit te is adsz, ha kövér vagy és összeáll veled pont egy sportos valaki, akkor örülj máskülönben meg viseld igényed következményeit.
2022. ápr. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
3as ez lehet, hogy igaz, de ez a férfiak szégyene. Hogy már egy dagadt muff is jó nekik. Igénytelenség.
2022. ápr. 7. 12:04
 9/30 A kérdező kommentje:
Az a durva, hogy télen még az arcuk is izzad. Van egy túlysúlyos kolléganőm. Mondják, hogy pajzsmirigy probléma. De ha lefogyna, akkor az is megszűnne vajon?
2022. ápr. 7. 12:15
 10/30 anonim ***** válasza:
19%
Persze. Nem a pajzsmirigytol hizik, hanem a sok fanktol amit az arcaba tol. A pajzsmirigy csak azert felel h jo ehes legyen...
2022. ápr. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!