Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem vagyok mérnökinformatik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok mérnökinformatikusvállalkozószupermodellizomagy akkor el kell felejtenem a nőket és lehetek én 1226-ik incel az országban?

Figyelt kérdés

#országlás #1226. incel
2022. ápr. 10. 21:30
1 2
 11/17 VincentLaw ***** válasza:
93%

Mérnökinfós vagyok, nem keresek szarul, mellette a vállalkozásból (KATA) is időnként befolyik ez-az. Sportolok is.

Ezek ellenére láthatatlan vagyok.

2022. ápr. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
55%
10# egy molett nő simán tud jó pasit szerezni szerintem és ha ez így van nem fog összejönni egy ronda pasival.
2022. ápr. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
16%

11

Mert a nők külsejével szemben támasztott elvarásaid az egekben vannak...

2022. ápr. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 VincentLaw ***** válasza:
84%

#13

Hát a lekért statisztákám a tinderről nem ezt mutatja, hogy 5 év alatt közel 210e lányt húztam jobbra vagy balra, ebből 79%-át jobbra húztam. Tippjeim szerint a többi társkeresőn is hasonló lehet az arányom. Ha ez azt tükrözi, hogy egekben vannak az elvárásaim, akkor inkább maradok egyedül.

2022. ápr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
82%

#14


Egy cipőben vagyunk, úgyhogy nem bántásból mondom, de te még kifejezetten "igénytelen" is vagy az elvárásokat illetően akkor. Férfi átlag 50% (enyém is annyi kb.). Nekem is sok ezer right swipe után 0 match lett. Ilyen ez a popszakma, ha ronda vagy :).

2022. ápr. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Azért a férfiak többsége nem "mérnökinformatikusvállalkozószupermodellizomagy", mégis a nagy részüknek van nője. Lehet, a személyiségeden kellene fejleszteni (pl. megtanulni beszélgetni és ismerkedni, igényesebbnek lenni, tanulni a világról stb.) és nemcsak a top cicákra hajtani.
2022. ápr. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 VincentLaw ***** válasza:
47%

#15

Azért pár poszton belül megkapni, hogy túl válogatós vagyok, meg "kifejezetten igénytelen" lennék válogatás szempontjából, aztért az vicces :D Köztes nincs, csak ez a két véglet létezik?


Amúgy van szűrőm beállítva, mindig az aktuális életkoromra maximalizálom a keresési életkort, és 30km-es körzetben legyen az illető (Bp). Plusz amiből nem tudok engedni, hogy ne legyen kövér, és ne legyen anyuka.


Rondának nem tartom magam, viszont én is azt érzem (és ezt is vallom), hogy a női oldalról az elvárások nagyon nagyot nőttek, x évvel korábban azért egyszerűbben tudtam ismerkedni, mint manapság, amikor válaszra sem méltatnak. Mindjárt megkapom, hogy ilyen, meg olyan mamahoteles incel vagyok :D

2022. ápr. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!