Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya csóró férfiak ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya csóró férfiak ti adnátok esélyt egy nagyon vonzó jó alakú, sportos csinos nőnek, ha végtelenül buta lenne?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 11. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Van egy rossz hírem. Még a kőostoba vonzó jó alakú sportos nők sem vonzódnak a csóró csúnya férfiakhoz.

Így a kérdésed értelmetlen.

2022. ápr. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
Ha csúnya és csóró lennék, igen. De mivel szép vagyok és gazdag, így nem!
2022. ápr. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel én is buta vagyok, ez nem is kérdés.
2022. ápr. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Ja, egy esélyt biztos + 1 szép emlék, meg az opportunista hozzáállás, ugyebár.


Utána is leuralható egy buta ember. Könnyű őt manipulációval és "trükkök százaival" teljesen ledominálni, gondoljatok csak bele mennyi sorozatgyilkos adta ezt elő, rondán és csórón (Dahmer - igaz ő férfiakkal szemben, Ed Kemper, Charles Manson - bár ő technikailag nem volt gyilkos). Csak ez olyan csúnya dolog volna, ráadásul erre a szerepre már van ember az életemben, igazi rokoni kapcsolat révén, de az elmúlt 20-25 évben teljes fölényben vagyok vele szemben.


Ráadásul ő túl ártatlan ilyen téren, sosem gondol gonosz dolgokra, ezért tudok benne kb. megbízni. És valahol irigylem is ezért, mert bár IQ szintjén a 90-es értéket sem éri él, de boldog.

2022. ápr. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Hányas lába van? Szeret mezítláb lenni? Ha igen, akkor nem lenne gond.
2022. ápr. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
#1 Jól mondod. Engem eltaposnak, leköpnek, kinevetnek a nők. Undorodnak tőlem.
2022. ápr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

Csóró vagyok és ronda. :(

De ne a butákat bírom a legkevésbé, nem járnék olyannal akivel ne tudok beszélgetni.

2022. ápr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem.

De miért is akarna egy jól kinéző nő velem lenni? Aki jól néz ki az alapból bevonzza a jól kinézőket, szóval keresgélnie sem nagyon kell...

2022. ápr. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 dregor ***** válasza:
Miért ne? :D
2022. ápr. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!