Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ti ilyen körülmények...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti ilyen körülmények között összejönnétek egy nővel?

Figyelt kérdés
Lényegében egyedül álló anya lettem, de nem én akartam így, hanem az élet így hozta. Anyám alkoholista, és 20 éves koromban sikerült teherbe esnie öntudatlan állapotban. Én a terhesség alatt mellette voltam hogy ne tegyen kárt a magzatban. Nem akartam a húgomnak olyan gyerekkort amilyen az enyém volt, de azt hogy árva legyen még kevésbé akartam. Szóval én lettem a gyámja. Már nagyon pici kora óta én nevelem, most 8 éves. Tudja mi az igazság, de anyunak szólít, ezt szokta meg. Így viszont baromi nehéz ismerkedni, hamarosan 29 leszek, szeretnék már egy társat, valamint én szeretnék saját gyereket is, mármint tesót a “lányomnak”. Ezt a kérdést nem ismerkedés céllal írtam ki, csak a véleményetek érdekel, akár nőké is. Előre köszönöm!

2022. ápr. 15. 18:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Szuper vagy.
2022. ápr. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok nagy rajongója a gyerekes anyukáknak de ismerve a háttérsztorit ez számomra így teljesen más kategória. Szerintem tiszteletre méltó a hozzáállásod a helyzethez amibe kerültél. Ehhez azért nem kevés erő kell hogy ezt így végigcsináld. Vannak nők akik a saját gyereküket képesek eldobni, te teljesen más emberi minőséget képviselsz. Nagyon megérdemelnéd hogy találj egy szerető társat.
2022. ápr. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
54%

Igazán nemes amit tettél. És le a kalappal.

De... én nem szeretnék "problémás" nőt társnak.

Minden bántás nélkül.

2022. ápr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
78%

Egy ilyen fantasztikus nőt mint te így ismeretlenül is feleségül vennék. Fantasztikus személlyiséged lehet, hihetetlen nagy szived és csodálatos lelked,ha képes voltál mindezt egyedül megcsinálni. Ha férjet keresel én jelentkeznék!🙂

Soha ne változz meg! Te egy fényesen ragyogó csillag vagy a sötét égen.

2022. ápr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hát 23 évesen nem jönnék össze olyannal akinek felnevelhetném más gyerekét, esetlegesen úgy h tőlem majd nem is akar, de nyilván 40-50 évesen ha úgy adódna már kevésbé zavarna feltéve ha munkanélküli 30 éves kölkét kéne pénzelnem vagy ilyenek.
2022. ápr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszoló: Nem vér szerinti gyereke , szeretne a kérdező majd.
2022. ápr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

én szívesen megismernélek viszont én magam is kissé gyerekes vagyok még.

azt nem is említve hogy nem jó pasi.

de ettől eltekintve szerintem jó esélyed van párt találni,ismerek ilyen sztorikat.

2022. ápr. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!