Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ti ilyen körülmények...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti ilyen körülmények között összejönnétek egy nővel?

Figyelt kérdés
Lényegében egyedül álló anya lettem, de nem én akartam így, hanem az élet így hozta. Anyám alkoholista, és 20 éves koromban sikerült teherbe esnie öntudatlan állapotban. Én a terhesség alatt mellette voltam hogy ne tegyen kárt a magzatban. Nem akartam a húgomnak olyan gyerekkort amilyen az enyém volt, de azt hogy árva legyen még kevésbé akartam. Szóval én lettem a gyámja. Már nagyon pici kora óta én nevelem, most 8 éves. Tudja mi az igazság, de anyunak szólít, ezt szokta meg. Így viszont baromi nehéz ismerkedni, hamarosan 29 leszek, szeretnék már egy társat, valamint én szeretnék saját gyereket is, mármint tesót a “lányomnak”. Ezt a kérdést nem ismerkedés céllal írtam ki, csak a véleményetek érdekel, akár nőké is. Előre köszönöm!

2022. ápr. 15. 18:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%
Én nem. Még saját gyermeket sem akarok.
2022. ápr. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok. Nagyon nehéz helyzetbe kerültél, de nagyon tisztellek téged, hogy ezt felvállalod. Szerintem, elvált (esetleg gyerekes) férfiakat keress :)
2022. ápr. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
13%
Nem.
2022. ápr. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
15%
Nem.
2022. ápr. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
11%

2.-ra.


És miért nem egy incel-t? Azoknak olyan egy kedves szó, mint egy falat kenyér.

2022. ápr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
2.vagyok, 5-nek: ők a saját életüket tegyék rendbe, azután ismerkedjenek.
2022. ápr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nő vagyok, de nagyon remélem, hogy találsz magadnak megfelelő partnert! Minden tiszteletem a tied, szuper csaj vagy, kitartást! 🤗
2022. ápr. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%
Igen. Engem ez valahogy egyáltalán nem zavarna vagy ilyesmi.
2022. ápr. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem az az első, hogy a húgoddal rendezed ezt a helyzetet. Ne szólítson anyának. Esetleg keress egy pszichológust, hogy lehet ezt kíméletesen átszoktatni.

Arról is beszélgess vele, hogy szeretnél társat. Aki idővel veletek élne. Mesélj neki pozitív dolgokat, hogy neki/nektek mi lenne jó ebben.

Ismerkedésnél ha nem is első percben, de minél előbb tisztázd, hogy te neveled a húgod, kvázi egyedülálló anya lettél.

Azt sose bánd, ha valaki ezért elutasít! Jobban jársz, mintha próbálkoztok, és utána szakít, mert nem megy, vagy te dobod ki, mert bunkó veletek.

Nem érdemes a csodára várni, keress aktívan társat. Nyugodtan regisztrálj társkeresőre, de arra készülj, hogy sok megkezdett beszélgetésből lesz egy randi, sok első randiból lesz egy ígéretes folytatás, és pár rövidebb zsákutca is valószínűleg lesz, mielőtt megtalálod a párod. Sok kudarc, nagyon sok. Ha ezt nem tudod kezelni, akkor hagyd a fenébe.

2022. ápr. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én lányként írok neked. Remélem megtalálod a társadat. Engem nem zavarna a dolog, nem olyan pici gyerek. Nincs ex a képben , se egy “apa “ kép a gyermeknek. Szerintem egy természetes dolog, hogy téged anyának szólít . Hiszen te neveled.
2022. ápr. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!