Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha jól keresek, nincs tapaszta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jól keresek, nincs tapasztalatom a nőkkel, illetve komoly kapcsolatot szeretnék (család, gyerekek), milyen típusú nőkkel érdemes ismerkednem? Pl. Szerény, vagy vadóc, instagramos, diplomás, egyszerű alkalmazott? 31/F

Figyelt kérdés

Alapvetően a szerény, bájos lányok vonzanak, de olyan visszafogottak, kicsit unalmasak... A vadóckáknak zűrös környezetük van, amit szeretnék elkerülni... Az instagramos vonzó, de a pénzre hajtanak (ami alapvetően nem is zavarna), de nem túl hűséges típusok, nehéz velük hosszú távon tervezni...

A tanulatlanabb, alkalmazottak kicsit olyan "egyszerűbbek", nem tudnak gondolkodni, nehéz velük beszélgetni, megjelenni valami kulturált helyen, meg a családjuk is olyan "Hö hö főztem székelykáposztát!" típus.

A diplomásak jó részének van egy fura "zöld" gondolatmenete (ez a mosipelus, meg vegán, meg nem hiszek a pénzben, de kell, szóval valami modern hippi beidegződés), a szülők általában szintén furák. A diplomások másik része meg ez a karót nyelt fajta "Még azt se tudod mi az a kvantummechanika?!" aki el van szállva magától.


Melyik kategóriánál számít a pénz (nem feltétlenül közvetlenül, pl. új telefon, hanem pl. új házban szeretné nevelni a gyerekeit), illetve melyiket könnyebb "formálni" (nem konkrét irányításra gondolok, de a szerény bájos lányt könnyebb elcsalni tengerparti nyaralásra, vagy az instalányt egyszerűbb rávenni, hogy ne csaljon meg a fitneszedzőjével)?


2022. ápr. 16. 21:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
31 éves vagy, közelről életedben nem láttál nőt, ne ábrándozz, pénzzel is a legalja vagy, úgyhogy törekedj a bármilyen elsőre!
2022. ápr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
egyértelműen vadóc instagramos !
2022. ápr. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Normáliséknál nem számít a pénz,,mert mi nők is dolhozunk, és meg tudjuk venni, amire szükségünk van.
2022. ápr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés mi? Mintha valami idegen fajról adnál leírást, olyan tudományosan jellemzed és végtelenül leegyszerűsîtve kategorizálod a nőket. Mi lenne, és ez most nagyon meredek lesz, figyelj, azzal ismerkednél, aki SZIMPATIKUS neked?
2022. ápr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem közöd nem volt még nőhöz. Legalábbis a kategóriák alapján.


Az meg, ahogy a környezetvédelmi részről írtál arra utal, hogy minimálisan sem érdekel a bolygónk és a jövendőbeli gyermekeid jövője.


Örülj, ha találsz egyáltalán valakit

2022. ápr. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Neked en leszek a megfelo tars. Most figyelj! 3gyerekem van, tehat csalad centrikus vagyok. Eltartom magamat es a gyerekeket, szep lakasunk van, most keszulunk uj kertes hazat venni, sajat autom van, es munkahelyem. Alkalmazott vagyok, de nem tartom hulyenek magam.

Siman elcsalhatsz egy tengerparti utra, es igerem, nem csallak meg az edzommel, mert no. :P

Van diplomam, de nem vagyok sznob, es a szuleim bar falun laknak, nem parasztok, tok jo fejek. ;)

Ja, es se fb, se instam nincs.

Baszki, egyik kategoriaba sem tartozom, de valahol meg mindegyikbe. 🤷‍♀️

De gondolom neked en sem lennek jo neked, ahogy egyik "kategoria" sem azok kozul, amit felsoroltal. Pedig meg szepnek es kedvesnek is mondanak. :D

Na mindegy. :)

Sok sikert a keresgelesben. ;)

35N

2022. ápr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"Ha jól keresek, nincs tapasztalatom a nőkkel"


Ez így hogy?

2022. ápr. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7: nyilván a kérdező programozó
2022. ápr. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ameddig így kategorizálsz, ne is keress senkit, nincs értelme... Eleve keresni sem kellene. Az igazi jelölt mindig magától jön, csak a legtöbb ember nem él a lehetőségekkel, pont a külsőségek, meg az ilyen idióta elképzelések miatt. Mert ugye csak addig kötsögség a kategorizálás, ameddig mi kerülünk hátrányba miatta... Fordítva lehet, az nem kötsögség.
2022. ápr. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

"jól keresek, nincs tapasztalatom a nőkkel" - 6 éve kezdett beindulni az üzlet, miután jól ment, nem kicsit lettem munkamániás... viszont üzleti körökben sajnos nem találkozom nőkkel...


"azzal ismerkednél, aki SZIMPATIKUS neked?" - Sajnos férjnél van :( A többinél nincs meg a 3 alap dolog ami tetszik: bájos, határozott, és tud gondolkodni.

Szóval marad ami marad, abból kell választani, van egy x összegem, ideje abbahagynom a munkát, családot, és gyerekeket szeretnék.

2022. ápr. 18. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!