Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az olyan tarskereso oldalakon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan tarskereso oldalakon mint az elittars,randivonal stb... mennyire hajtanak a nők a penzesebb pasikra?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 17. 16:13
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Na a 4,5 pipas troll az en kerdesem is betamadta ahogy latom
2022. ápr. 17. 18:31
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kiírni, hogy mit tudsz felmutatni, de nyilván hasonló a hasonlót keresi. Egy minimálbéres nőnek jó fogás lennél, egy havi 12 millát kereső meg nem fog veled szóba állni. Nem ezen múlik amúgy a siker.
2022. ápr. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
55%

Amelyik nőt érdekli a pénz, kiírja hogy mennyit keres és mennyit keressen a kiszemelt. Ilyen egyszerű ez.

Ha nem is írja ki, de pl. külföldre ingázó vállalkozó (konkrétan láttam ilyen nőt), vagy közgazdász, kicsi eséllyel próbálkozhatsz nála pedagógusi végzettséggel, vagy élelmiszer mérnökivel.

2022. ápr. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
55%
Jah, minden relatív. A nők általában minimum azt várják el, amit ők is tudnak nyújtani. De egyébként a férfiak nem is szeretik, ha egy nő magasabban van náluk, versenynek érzik, szóval a legtöbbször ebben találkoznak az igények. Ha te a kisebbséghez tartozol, mert magadnál gazdagabb nőt akarsz, akkor persze kisebb lesz a merítés.
2022. jún. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
55%
Ennyi rossz indulatot...Szerintem inkább a belső értékeket figyeld önmagadban és azt keresd a leendő kiszemeltedben is. De te tudod mi a fontosabb a külsőségek vagy ami igazán értékes a szív. Szép napot.
2022. jún. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
55%

15. Persze, de egy társkeresőn nem igazán lehet erre szűrni sajnos :) Ez is olyan, hogy az ember perszehogy nagyon szép belsejű :) párt szeretne, aki vele pont kompatibilis, de azért nehezen fogadná el még ismeretlenül, ha fél lába van. Pedig lehet, ha rászán pár randit, ő lenne az igazi... De amikor van szebb áru is polcon, akkor nem szánja rá az időt, mindenkire/bárkire meg nincs is.

Ezért teljesen más élőben ismerkedni.

2022. jún. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
55%
Lehet van szebb ,,áru" ezt sem értem. Fél lába lehet de talán pont valaki nem azt nézi majd ha a társaságában meg egy királynőnek érzi magát.🙂 Minden feltételezés meg mi lenne ha, egyén valogatja.🙂 Arut a boltban veszek ha hiányzik valami.🙂 Szép napot.🙂
2022. jún. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Az biztos, hogy úgy nehéz, ha valaki nem keres jól. Én a 800 ezres nettómmal már úgy érzem átlag alatti vagyok, sokan keresnek lényegesen többet, a nők közül is. Valójában a mai infláció mellett ez nagyon kis pénz.
2022. jún. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
55%

17. Lehet persze, hogy valaki majd a féllábút is elfogadja, ha szuper ember és drukkolok neki :), de sajnos jóval kevesebb esélye van egy _társkeresőn_, mivel ott sok az ember és ezek az emberek nem akarnak mindenkivel hetekig randizgatni, hogy megismerjék a személyiségét, no meg vannak elképzeléseik, hogyan szeretnék élni az életüket, mihez keresnek társat. Ez nem gonoszság, csak az embernek a legfontosabb értéke az életideje, és amíg nem kötődsz valakihez, addig nem vagy elfogadó és nem szánod rá bárkire. Ha hozzád odamenne egy random valaki az utcán, hogy szeretne veled hétvégén focizni, szánj rá két órát az életedből, akkor is valami alapján vagy elmégy vele, vagy nem. Pl. inkább nem, ha nem szeretsz focizni :D vagy ha rossz a lehelete vagy nem kérte elég szépen, mindegy. Pedig lehet persze, hogy elszalasztasz egy nagyszerű barátot, hát miért nem vagy elég nyitott?! Pedig mondjuk ha ugyanez igaz a bátyádra, akit már ismersz, hogy a tőmondatos modora nagyszerű embert takar és szegény nem tehet a refluxáról, simán rászánod az időd (sőt ezek a szempontok fel sem merülnek benned).

Szóval csak oda akartam kilyukadni, hogy tanácsom az lenne féllábú emberünknek, hogy ne a "húspiaci" módszerű társkeresőn keresgéljen, hanem érdemesebb nagyobb körben barátságokat, ismeretségeket kiépítenie, akár személyesen, akár online, hogy a személyiségével, pl. mondandójával, tudásával, valamilyen tehetségével vagy segítőkészségével... stb. tudjon hódítani pár fotó és az adatlapja helyett.

2022. jún. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
55%
17-es vagyok. Amit írtál egyet kell értenem vele mert jól látod. Társkeresőn ez nyilván más. :-) Sok sikert a kérdezőnek, Neked meg köszönöm a jó meglátásod.:-)
2022. jún. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!