Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha a volt pasitok kitakarná az arcotokat egy közös képen,amin együtt vagytok egy társkereső oldalon melyik kitakarás tetszene inkább?

Figyelt kérdés

Csak illusztrációnak van a kép


[link]

[link]

[link]


2022. ápr. 18. 12:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

He? Miért tenne fel exel közös képet bárki is társkeresőre?

Egyébként biztos cuki az eredeti csaj arca.

2022. ápr. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha teljesen kivágna a képből. Mégis miért tesz fel közös képet rólunk társkeresőre? :D Egy kicsit kontraproduktívnak érzem, nőként biztos nem bíznék olyan pasiban, aki a társkeresőkön már nőkkel pózolgat.


Amúgy a kérdésre válaszolva: az első változat.

2022. ápr. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

:DDDDDDDDDDDDDDD


Nekem is sok jó közös képem van a volt párommal, átérzem a helyzeted kis fater, de ne csináld szerintem.

2022. ápr. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mégis miért tesz fel közös képet rólunk társkeresőre? Mert mondjuk az a kép sikerült jól.
2022. ápr. 18. 13:14
 5/11 A kérdező kommentje:
Amúgy nem vagyok rosszba az exel
2022. ápr. 18. 13:15
 6/11 anonim ***** válasza:
A második, de inkább egy bazi nagy szmájlit vágj bele, ilyen szégyellőset, amelyik pirul. Akkor azt fogják hinni, hogy vicces is vagy, nem csak jól nézel ki.
2022. ápr. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

Én automatikusan balra húzom ha kirak valaki egy képet az exével, akkor is ha jól néz ki.


Nem hiszem hogy az arc kisatírozása megment.

2022. ápr. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez egy fincsi nő lehet.
2022. ápr. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
Én azonnal nem kívánt oldalra húznám. Ellenszenvet váltana ki ha kétségbeesve mutogatni akarná hogy nem életképtelen… hiszen a kép tanulsága szerint volt már valaki akinek megfelelt.
2022. ápr. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
7-9. A gond az, hogy nem ez volt a kérdés.
2022. ápr. 18. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!