Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szegény egyszerű lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szegény egyszerű lányoknak miért csak kapcsolatban lesz hirtelen fontos a 2-3 hét nyaralás,meg wellnesz?

Figyelt kérdés

Ismerkedéskor még szinte semmit se tudnak felmutatni, mert otthon él, de közben előadja a többség neki mennyire fontos a nyaralás, meg külföld.

Aztán ha visszakérdezek, hogy mikor hol voltál, csak megy az üres beszéd, ide meg oda szeretnék majd menni.

Persze otthon él anyukájával, még saját albérlete sincs, de innen már a felsőközéposztálybeli életet tervezi.Miért van sok ilyen lány a társkeresőkön?

Nem lehetne őket valahogy kiszűrni, hogy csak olyanok írjanak, akik már ezt el is tudták érni és saját lakásban élnek?


2022. ápr. 18. 15:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%
Ha szó szerint lefordítod a wellness szót, akkor azt kapod, hogy "jólság". És te nem is ezen vagy kiakadva, hanem azon, hogy pár hülye picsa mit csinál.... Te beteg vagy, vagy román?
2022. ápr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

amíg anyámmal éltem egyszer voltam dél-amerikai körutazáson, egyszer pedig ázsiai körutazán, mindkettőt saját pénzemből, amiért tisztességgel megdolgoztam. Amúgy addig kell élni, amíg fiatal az ember, mert ha meg már albérlet vagy saját kecó van, akkor arra lehet költeni bőven.

De a kérdésedre válaszolva, hát talán azért, mert egyedülállóként az ember annyira nem akar utazgatni, max barátokkal, ha van olyan, aki megengedheti magának.

2022. ápr. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Én nem kivagyok akadva, csak nem értek pár dolgot, amit megkérdeztem.

Ha kiírom hogy hasonló életvitelű lánnyal ismerkednék, akkor miért próbálkoznak a kérdésemben megjelölt lányok típusai?

2022. ápr. 18. 15:22
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
most ki az, aki nem szeret utazni, mondd már meg! Én válaszolok is egyből. Általában inkább a férfiak!
2022. ápr. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
2-3 hetet azzal akar eltölteni az ember, akivel jól érzi magát. Egyedülállóként barátokkal nem lehet ilyet, nehéz összehozni(de így is szoktak). Utazni a párok szoktak. Amúgy én nem szeretek, de muszáj volt, amíg fiatal voltam. Nő vagyok! Wellness az teljesen oké, de legyen minél közelebb.
2022. ápr. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Talán azt remélik, hogy te majd elviszed őket. Huhh, de nehéz volt erre rá jönni.


29/F

2022. ápr. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%

"Ha kiírom hogy hasonló életvitelű lánnyal ismerkednék, akkor miért próbálkoznak a kérdésemben megjelölt lányok típusai?"


Mert az emberek úgy általában ostobák.

2022. ápr. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Szeretnék utazgatni, eddig nem volt lehetőségem, mert egyetemre jártam, meg is engedhetem már magamnak, de nincsen kivel. Nyilván olyan párt keresek, aki eljönne velem, de hozzád hasonló pampogó barommal le se állnék. Nem hiszem, hogy ez atomfizika lenne, hogyha valaki utazni szeretne, akkor nem otthonülős párt választ magának, hanem aki szeretne is vele menni, tök mindegy hogy volt -e már valaki korábban utazgatni vagy sem és az anyjával él. Szerintem ha megmutatod a személyiséged az elején, akkor ne aggódj mindjárt kevesebb lesz a jelentkező. Azért akármilyen szar emberrel én tuti nem lennék együtt egy idegen helyen.
2022. ápr. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én pl azért mert ameg nem volt kapcsolatom nem volt kivel utaznom. A szüleim nem szeretik utazásra költeni a pénzt, így velük nem tudtam menni. A barátaim kapcsolatban élnek, ők nyilván együtt mentek, nem akartam gyertyatartó lenni sehol.

Egyedül pedig nem akartam.

Most hogy van párom élvezzük a közös utazásokat, nagyjából egy az érdeklődési körünk, mindketten szeretünk túrázni.

Tudom hogy nem ezt a választ vártad, sajnálom hogy csalodast okozok.

2022. ápr. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%

Ja...szóval hogy te meg gazdag nőt keresel? Bocsi, de ugyan ehhez egy nőnek is joga van.

Ha nem akarsz felesleges köröket tenni, plasztikai sebészetek váróiban, puccos bálokon, vagy Balin ismerkedj. Hátha találsz valami milliomos nőcskét, aki épp elakar egy faszit tartani.

2022. ápr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!