Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az amit bántok hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az amit bántok hogy nem tettetek meg régen/korábban társkeresésben?

Figyelt kérdés
pl. nem hívtátok el a nőt aki bejött, nem öltöztetek elég igényesen, későn jöttetek rá hogy mit is kerestek valójában az ellenzkező nemben ...

2022. ápr. 18. 20:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lányként én azt sajnálom, hogy nem tudtam előbb túllépni a belémnevelt "legyél visszafogott, mosolyogj kedvesen, várj amíg valaki felfigyel rád és még véletlenül sem kezdeményezz" attitűdön, mert amióta elengedtem ezt a felfogást igazából nincsenek megbánásaim, abból az időből viszont, amíg ez volt bennem, abból vannak. Elszalasztott lehetőségek,amiket sajnálok.
2022. ápr. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

20-25 között egy szerelmi csalódás miatt féltem a visszautasítástól ezért nem nagyon próbálkoztam senkinél.


Hülyeség volt, most is kapok visszautasításokat de nem vágnak a padlóhoz.

Túl érzékeny voltam, emiatt sok minden kimaradt.

2022. ápr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Kb a 10-20 éves korom között az egészet. Most meg a 20-29 közöttit bánom.


29/F

2022. ápr. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Hogy nem plasztikaztattam es a pasik kiszolgalasa miatt hanyagoltam a karrieremet is. Ugyanugy szingli lennek mint most, de legalabb szep es gazdag.
2022. ápr. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet nemet mondani.
2022. ápr. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal hamarabb kellett volna szakítanom több exemmel is (sőt, volt, akivel össze se kellett volna jönnöm, és ezt akkor is nagyon jól tudtam), helyettük inkább bulizni, kalandozni, kötetlenül ismerkedni.
2022. ápr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hamarabb túl kellett volna lendülnöm bizonyos embereken. Az emberek jönnek-mennek, ezt el kell fogadni, meg kell tanulni jól kezelni az elengedést. Másképp minden ember távozásával egy kis részed meghal.
2022. ápr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
A közép- és főiskolás éveimet "használhattam" volna erre is. Bár akkor sem voltam szép, a személyiségem sem volt megnyerő, szóval olyan nagy sikerem valószínűleg akkor sem lett volna, ha erőltetem a témát. De azóta (jó néhány éve) már eleve meg sem ismerek potenciális jelölteket - a semmiből garantált, hogy nem lesz semmi. Kis híján 31 évesen, 8 év apácaság után most épp egy 43 és egy 53 éves nős férfira ácsingózom - mert csak ők kerültek a látóterembe -, hogy hátha legalább az egyikkel összejön akár csak egyetlen alkalom... kb. az lenne az utóbbi szűk egy évtized fénypontja. És ez mérhetetlenül szánalmas.
2022. ápr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%
Azt hogy nem kellett volna virágot vinnem első randira, mert elijesztettem vele egy kedves, intelligens és számomra gyönyörű lányt
2022. ápr. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
nem használtam ki a fiatal korom adta lehetőségeket nők terén..
2022. ápr. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!