Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tudok kezdeni az óriási...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok kezdeni az óriási önbizalom hiánnyal, (ha egyáltalán ez az oka) , hogy képtelen vagyok ismerkedni, csajozni?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam buliba, és lett volna több lehetőségem is, mikor ők nyitottak felém.

De nem, nem csinálok semmit, mindenféle hülye indokkal.

Egyikkel csak táncoltam, ennyiben merült ki a tudomány.

De több ilyen bulit, esetet fel lehetne hozni.

Volt már 2 kapcsolatom, de az csak kialakult magától, nem kellett "becsajozni"

Meg most úgy érzem hogy egy kicsit kiszeretném élni magam ismerkedni, ilyenek.

Más életerületeken elég jól haladok, de ebben egyszerűen életképtelen vagyok.

Köszi a válaszokat!

23/F


2022. ápr. 18. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudod egyáltalán, hogy voltaképpen mit akarsz, kérdező?
2022. ápr. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Pszihologus! Igen tudom hogy drága, de ha lelkileg nem vagy rendben akkor segítség kell.
2022. ápr. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, nincs egyszerű megoldás.


Menj el egyszer egyedül bulizni és tűz kid magadnak azt a célt hogy ma legalább 10 visszautasítást begyűjtesz vagy felszedsz egy lányt.


Minél többet próbálkozol annál egyszerűbben fog menni.

2022. ápr. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1. Mármint mire gondolsz?
2022. ápr. 18. 20:44
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne ebbe keresd az önbizalmadat, mert az instant kudarc. Egyik lány se fog téged az égbe magasztalni, mert minek.


Saját magaddal kell beszélgetned, neked kell rájönnöd, hogy mik az értékeid, mi az amire büszke vagy és mi az amin változtatnál. Nálam ez teljesen bejött, mert 1 dolog kivételével teljesen büszke vagyok magamra és hiába vagyok szingli, de nem lovagolok ezen a kérdésen, csak haladok az árral

2022. ápr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Nézz be a gatyadba! Elég tökös vagy? Van egy minimum 17 cm?


Ha nincs akkor részvétem! És ahogy fentebb írták keress fel egy orvost.

2022. ápr. 19. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!