Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mekkora sikeretek volt eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora sikeretek volt eddig Tinderen?

Figyelt kérdés

Kapcsolat, szex, legtöbb match, legtöbb like? Nem kell pontos adat, csak kb.


Kort és nemet is (:


2022. ápr. 20. 03:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
9%

Kisebb megszakításokkal de 5 és fél éve nyomom. Olyan 1000 matchnél szoktam új profilt csinálni. Volt benne komolyabb dolog is de csak a lazára mentem. Budapesten nagy a merítés vele. Nemtudom mennyi csajjal voltam így ezalatt az idő alatt, de olyan 30 biztos. Gyakorlatilag hobbiként űzöm.


26/f

2022. ápr. 20. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
74%
Ott találtam meg a barátnőmet kb 3 hónap után. Két éve vagyunk együtt.
2022. ápr. 20. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
1000 match? Férfiként? Az nem semmi
2022. ápr. 20. 05:26
 4/24 anonim ***** válasza:
27%
Jó de azért az olyan másfél évente jön össze
2022. ápr. 20. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
91%
Ha az az átlagos, ahogy az #1 nyomja, akkor én egy világszégyene lúzer vagyok. Pár hónapot voltam fent elszórtan. Ezalatt lett úgy 30-40, de max 50 match. Ebből kb. 10 válaszolt az üzenetemre. Ebből 3 olyan volt, akiből nem harapófogóval kellett kiszedni egyszavas válaszokat. Egy lánnyal volt kifejezetten jó a beszélgetés, ő pár nap után ghostingolt, amikor felvetettem a találkozást. De előtte azért örömét fejezte ki a randi kapcsán. Biztos nem tartottam be valami hülye szabályt és túl korán, vagy túl későn hívtam. Már nincs energiám ezeknek alárendelni magam. Akit érdeklek, az nem a csillagok állása alapján fogja mérlegelni, hogy találkozik e velem. Persze ilyen hozzáállással soha nem találkozom senkivel, de legalább nincsenek illúzióim.
2022. ápr. 20. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

1 esküvő

26F

2022. ápr. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Noren1989 ***** válasza:
100%

Kerek 5beszélgetés, nulla randi.


Még a gyk-n is több nő érdeklődött utànam.

2022. ápr. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
87%
Atlagosan nezek ki, szoval kb semmi sikerem nem volt. Volt par matchem, de vagy kamuk voltak, vagy ghostingotlak. Kb 1 honapig voltam fent, aztan hagytam a fenebe. Lett baratnom ra 1 honapra, aki raadasul gyonyoru, szoval tinderen ennyire irrealis a legtobb lany elvarasa.
2022. ápr. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

1 év alatt 2 match.


Abból szerintem 1 véletlen lehetett



Másikkal fél napig írogattunk másnap eltűnt

2022. ápr. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Semekkora. Mivel ronda férfi vagyok, úgy 2-3 havonta szokott 1 matchem lenni, az is általában véletlen. Összesen 2 randim volt, mindkét alkalommal rondának talált a lány élőben, így nem lett folytatás.
2022. ápr. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!