Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minek ír rá valakire egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek ír rá valakire egy ismeretlen nő, és aztán miért érdeklődik egy napig mindenről, ami rólad szól (hobbik, utazás, magánéleted(, ha utána kiböki, hogy párja van? Vagy csak barátkozni akar a legtöbb nő?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2022. ápr. 20. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
:D :D Nem tűnik százasnak a csaj, de azért a képét kitakarhattad volna :)
2022. ápr. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elvileg diplomás, képek szerint. Áh, szerintem nem ismerik itt, mert vidéki, kicsi az esélye. Itt 10/9 ember fővárosi.
2022. ápr. 20. 22:23
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos unatkozik
2022. ápr. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én nem nagyon értek a nőkhöz. Volt már ilyen többször, nem az első eset. Lehet csak megtetszett neki a humorom.
2022. ápr. 20. 22:48
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Basszus, a Telexen latott meg, szellemi kielegulesre vagyott. Nincsenek ertelmes baratnoi, nem gondolt a nemi szerveitekre.
2022. ápr. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

#5 ja, aztán szellemi kielégülésként az az első kérdése, hogy van-e párja a kérdezőnek, meg nem akar-e újra összejönni vele.

Kérdező az amúgy nem lehet, hogy ez az exed "bérelte fel", hogy kipuhatolja, hogy összejönnél-e vele újra vagy ilyesmi?

2022. ápr. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
Beszelgetni akart, egyszer en is rairtam egy hapsira mert tetszettek a hozzaallasai, de nem akartam tőle semmit. Szoba sem jott a beszelgetes alatt.
2022. ápr. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
Azért érdeklődött irántad, hogy megnézze, magasabb státuszú vagy-e, mint a jelnelegi pasija és ha igen, akkor váltani fog rád.
2022. ápr. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: lehet.
2022. ápr. 21. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!