Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, mivel tudná felkelteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mivel tudná felkelteni a figyelmeteket egy lány, hogyha ismeretlenül rátok írna?

Figyelt kérdés

Vigyázat. Hosszú lesz 😅

Tinderről lenne szó. Én is ráfanyalodtam, de nagyon úgy voltam vele, hogy kitartok amellett, hogy a fiú kezdeményezzen. Telt múlt az idő, az elején még lelkes is voltam, mert viszonylag szépen gyarapodtak a párbaállások. Na és itt kb. véget is ér a sikertörténet. A fiúknak csak nagyon kis töredéke volt hajlandó írni. És közülük is, aki írt vagy külföldi volt, (Még nem vagyok olyan szinten sajnos semmilyen nyelven, hogy így vágjak bele az ismerkedésbe.) vagy egész jól elbeszélgettünk, de a szándékoknál hamar kiderült, hogy nem fog működni, vagy pedig (és ebből volt a legtöbb) jött a Sziamizu? Hogyvagy? Mitcsinálsz? című történet. (És igen, tudom. Nagyok az elvárások a fiúk/férfiak felé. Meg mi se tudunk jobbat stb. Valahol jogos, de ilyen szöveggel én se kezdeményeznék senkinél. Szerintem ezeknek a kérdéseknek, csak akkor van értelme, ha valakit már ismertek és tudtok érdemben mesélni egymásnak. Szóval ezekből nem is lettek nagy beszélgetések.

Épp ezért is kérdem, hogy mi az amivel elindíthatnék nálatok egy érdemi beszélgetést? Mivel úgydöntöttem veszem a bátorságot és én fogok kezdeményezni.

Köszi, aki végig olvassa.

20/L



2021. dec. 1. 15:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%

Igen.

Topik zárható.

2021. dec. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ezt kifejtenéd?
2021. dec. 1. 15:42
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerinem nem kell nagy dolgokra gondolnod. Írsz neki egy szimpla érdeklődő üzenetet és majd reagál valamit.

Nagyjából egy "Szia, szímpatikusnak tűnsz. Lenne kedved beszélgetni?" jó is lehet. Persze ezt még lehet alakítani.

2021. dec. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Jó értem, de ha azt válaszolja, hogy igen. Akkor hogyan tovább? Kéne valami jó ötlet, amire mindketten tudunk reagálni és elkezdődhet a beszélgetés.
2021. dec. 1. 15:54
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy bénának tűnik, de ha megkérdezed, hogy pl hogy telik a napja vagy mit tervez hétvégére, abból el tud indulni egy beszélgetés.

De ha írja a hobbijait, vagy ír magáról pár mondatot, abban lehet, amibe bele tudsz kapaszkodni.

Vagy ott vannak a képek. Egy nyaralós képről könnyen el lehet kezdeni beszélgetni az utazásról, egy kutyásról az állatokról, stb.

Ha wc tükrében készült szelfik vannak, arról is kérdezheted, de az elég idétlen :)

2021. dec. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Esetleg ha ír valamit a profilján a hobbijairól, szokásairól vagy ha képről látsz valamit arról már el lehet kezdeni beszélgetni.

De szerintem már eleve felkelted az érdeklődését ha írsz neki :)


3. voltam

2021. dec. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem egészen ez a kérdés, de lehet meg kéne kerülni.


Mi lenne, ha csak megkérdeznéd, hogy akar-e inni egy kávét?


Olyan nincs, hogy azt mondja, hogy nem.

2021. dec. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Fejlettségével. Legyen spirituális, nagy önismerett, fejlett, kidolgozott személyiség, betegségektől és torzulásoktól szinte teljesen mentes, nagy bölcsességgel kezeli a dolgokat, magasabb rendű tudatú.
2021. dec. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Eddig csak a hetes győzött meg.
2021. dec. 1. 16:43
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
7-es válasza működne, de lehet kikészülnél mennyi srác mondana igent annak reményében, hogy csak egyszer megfektet
2021. dec. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!