Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfi tényleg jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi tényleg jobban bejön a nőknek, amikor "foglalt"?

Figyelt kérdés
Esküszöm, már idegesít ez a dolog. Amióta elköteleződtem (összeköltözés, leánykérés stb), a nők folyamatosan jönnek. És olyan egyértelmű nyomulással, hogy már kezdek kitoszottul frusztrált lenni. Pedig nem tudják, nem tudhatják hogy már nem vagyok játékban. Vagy ösztönösen megérzik? Hol voltak ezek a csajok korábban, amikor egyedül voltam, magányosan, szerencsétlenül érezve magam? Akkor bezzeg semmi nem jött össze. Mostmeg... csak az évben már legalább vagy 5 csajt vadászhattam volna le különösebb erőfeszítés nélkül.

2022. ápr. 23. 10:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Valószínűleg most sínen van az életed, a partenredből nyersz önbizalmat, adsz a megjelenésedre és általában jó a hangulatod. Ez a vonzó, nem az, hogy foglalt vagy.
2022. ápr. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

"magányosan, szerencsétlenül érezve magam"

Ezt te írtad és tényleg nem látod az összefüggést?

Ha valaki kiegyensúlyozott, azt könnyű észrevenni és az vonzó. Ennyi a nyitja az egésznek.

2022. ápr. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Én emiatt nem aggódnék, mert ahogy megismernek, rájönnek majd, hogy ocsmány a személyiséged.

F

2022. ápr. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%

Igen, de engem főleg az apukák indítanak be.


Rajtuk látszik, hogy férfiasak, nemzőképesek.


Ha gondoskodóak a gyerekükkel is, az már csak plusz:)

2022. ápr. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ja, tényleg jellemző. Magabiztosabb vagy szerintem, meg mivel nem keresel már barátnőt, nem görcsölsz még tudat alatt sem nők közelében és ez imponál nekik. De kifejezetten vannak olyanok, akik buliban ha látják, hogy barátnővel vagy, csak azért is kikezdenek veled. Erre izgulnak vagy nem tudom.
2022. ápr. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

1-2 éve ezt ki is mutatták és jó pár portál le is hozta. Az, hogy ezt még így is sokan tagadják, az mutatja, hogy pár embernek eléggé rossz a realitásérzékelése.

Egyébként azokban a cikkekben leginkább azt említették, hogyha az illető férfi más pozitív nőnek is megfelel, akkor bizonyára jó társ.

2022. ápr. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha epválnátok megint nem kellenél senkinek.
2022. ápr. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Esélyes, de simán benne van, hogy csak barátkozna vagy valami.

Amúgy ha úgy adod magad elő az se feltétlen számít, hogy van e valakid, lehet bármilyen csaj, csak hát itt egy barátságot könnyű szétbaszni, hogy neked érzéseid vannak iránta. Nyilvánvalóan egy kapcsolatba erre az opcióra nem kerül sor.

Meg ugye ha valaki veled van feltételezhető, hogy minden rendben veled stb.

2022. ápr. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%
Nekem ugyan nem jön be.
2022. ápr. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nyilván igazatok van abban, hogy az embernek párkapcsolatban sokkal jobb a kisugárzása. Ugye van lelki támasza, rendszeres nemi élete, lakhatása, önállósága stb. Viszont bármibe fogadok, hogyha valamiért véget érne a kapcsolatom, ezek az érdeklődő nők rögtön eltűnnének.
2022. ápr. 24. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!