Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit mondjak a nőnek, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak a nőnek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy csaj a Népligetben, aki a székesfehérvári busszal szokott járni és már ez lesz a 4. éve, hogy bámulom Őt és nem merek odamenni hozzá, mert nem tudom mit mondhatnék Neki. Szerintetek mit kellene tennem?

2022. ápr. 24. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

:D


Szerintem ki kéne lépned a komfortzónádból. A legrosszabb ami történhet, hogy nem bámulod tovább 4 éven át, mert elküld a f@szba, és így lehetőséged nyílik találni egy olyan nőt, akit érdekelsz. Legjobb esetben pedig szimpatikus leszel neki, és összejöttök, együtt háltok, majd örököst szül neked, ki utánad ül trónodra.

2022. ápr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem felejtsd el egyetlen okból: ha 4 év alatt nem volt bátorságod leszólítani csak bámultad, akkor most már iszonyatosan gáz lenne bepróválkoznod. Az én képemről lesülne a bőr ebben a helyzetben.

4 év nagyon hosszú idő, amit azalatt elszalasztasz, azt illene elengedned.

2022. ápr. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
az ilyen palitól mentsen meg a jó isten
2022. ápr. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3-asnak igaza van nagyon.
2022. ápr. 26. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sikerült megoldani. Két barátom felajánlott nekem 1dl vodkát és így odamertem menni.
2022. máj. 21. 16:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Na és hogyan reagált?
2022. máj. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Normálisan! Bár azt mondta van barátja, de megadta a facejét.
2022. máj. 21. 19:15
 8/8 anonim ***** válasza:

Az ilyenek révén tanul az ember, gyakorol

Még némi vodkát azért be kellene szerezni hogy még többet megtehesd

Aztán már nem fog 4 évig tartani amíg hozzászólsz

2022. máj. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!