Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet manapság helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet manapság helyes pasikkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

20/L

164cm

54kg

pszichológia szakra járok

úgy érzem már sosem találom meg a párom :( körülöttem mindenkinek van már valakije


2022. ápr. 26. 19:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%
Mutass képet. Megmondom miért nincs senki.
2022. ápr. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
41%

Járj nyitott szemmel, igazából az esély megvan rá bárhol, csak nyitottnak kell lenni! A leírásod alapján értelmes, normális lánynak tűnsz!

Mik a prioritásaid, milyen neked az ideál? Beszélhetünk róla, ha gondolod. :)

2022. ápr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Ki számít neked helyes pasinak? Azért ez elég szubjektív, hogy ki az és ki nem. Egyébként társkereső, egyetem, bulik és még sorolhatnám hogy hol lehet ismerkedni.
2022. ápr. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%

Hát nemtom. Nézz szét tinderen vagy badoon. Ha nem jön be a netes társkeresés akkor járj el szórakozóhelyekre ismerkedni. Bár ott nem nagyon lehet mert minden rohadt hangos és mindenki ordibál, de hátha. Igazából a legkönnyebb ha baráti társaságon belül próbalsz keresgélni. Mondjuk barátok barátai meg ilyenek. Összeültök páran kocsmázni aztán ott hátha lesz valami.


Amúgy az, hogy pszicológia szakra jársz változtat bármin is? Vagy van jelentősége szerinted?

2022. ápr. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Tinderen kedved szerint válogathatsz, ha legalább az átlagos kinézetet súrolod
2022. ápr. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ezt én is szeretném tudni

39f

2022. ápr. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
40%
Itt vagyok, bébi. 28/F
2022. ápr. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%

Leírtad a lényeget, remek lány vagy.

Hogy nézel ki kb, meg milyen egzisztenciális lépcsőfokokon lépkedsz. Önmagadról meg írtál...ja semmit. Kösz de nem

2022. ápr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%
Tuti vannak az egyetemen is helyes pasik. Ismerkedj ott!
2022. ápr. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
42%
Nekem ne írj, mert ronda vagyok, viszont Tinderen találsz felső kategóriás játékosokat pár perc alatt. Hajrá!
2022. ápr. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!