Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, mi volt az eddigi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, mi volt az eddigi legjobb nyitó szöveg amit kaptatok Tinderen?

Figyelt kérdés
Vagy bármelyik más társkeresőn.
2022. ápr. 28. 12:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Egy fejtörő. :D Mondjuk utána kb. annyiban is maradt a dolog, hogy ilyeneket küldözgettünk egymásnak, szóval a célját annyira nem érte el.
2022. ápr. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
szia mizu
2022. ápr. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Egyik sztori:

Korabban leráztam egy srácot kapásbol, mert messze van es nem akarok tavkapcsot, tokmindegy mennyire értelmes jofej normalis, meg álmaim pasija, en nem akarok olyat, hogy állandoan idopontot kelljen egyeztetni, mint vmi orvosnál, nem ugorhatok fel hozzá spontan, meg allando szervezést igenyeljen egy kapcsolat stb. Nekem az eletbe kell pasi, nem a telefonomba plusz szám online csethez.


Egy idő mulva talán 1-2 hónap, viszont újra rám írt, hogy ha feladtam végre a környékemen a normálisak keresését,(mert az ugy sincs társkeresőn 90% valoszinüsseggel szerinte), akkor reméli végre szentelek időt rá is, mert higyjem el, hogy megérné.


Irtó jo dumái vannak amugy millio spanoltunk nevettünk, tenyleg kivételes FÉRFI, szinte minden szűrőn átmegy, DE a fentit tartom akkoris.


Másik sztori:

Hasonlo lehetetlennek indulo kapcsolat amikor CSAK ÚGY, cél nélkul beszélget az ember valakivel, az a srác meg közvetlenul indított valahogy.

Mivel helybol offos volt minden márcsak az adatok miatt is, igy csak hülyültünk. Es kapásbol olyanokrol beszeltunk hogy lezongoráztunk egy kapcsolatot online. Soha nem találkoztunk valójában de ilyenekrol cseteltünk:

Pl tetszettel az elso randin, tetszett ez az, majd maskor is menjunk oda, nálam hagytad a rúzsod, majd visszaadom, aztan kezkérés gyerekek, mit hozzon a boltbol haza, mintha egyutt élnénk, évfordulók stb.

Es igy csetelgettünk poénosan folyton, az online tarskereséstol mindkettőnknek már lezsibbadt aggyal.

2022. ápr. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
*milliot spanoltunk
2022. ápr. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%

"*milliot spanoltunk"

magyarul is kérhetem? nem mindenki ért lováriul

2022. ápr. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
3%

Chad: Szia jó a melled!

Én: Oh köszi! Kevesen mondják

Chad: Átjössz hozzánk Netflixet nézni ma 5kor?

Én: Már megyek is szívem, csak ugye nem csak szexre fogok kelleni.

Chad: Van itt aranygyűrű is. Na gyere má!

Én: Oké ott leszek.


Eddig ez volt a legjobb. Sajnos viszont csak szexre kellettem. Az összes szemét férfi rohadjon meg!

2022. ápr. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%

5# nem tidok ra jobb szót

Mivel netes idegen nem mondanam barátságnak haversagnak sem, csak spanolásnak, azaz jojat irogattunk egymasnak kedveltük egymás online társaságát se attol még nem lesz barátom haverom, de nem is csak egy idegen ismerős, hanem span.


Ha tudsz rá jobb szót, köszi

2022. ápr. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%

*jav

Jókat írogattunk egymásnak, kedveltük egymást online társaságát DE attól még nem lesz haverom/barátom de nem is csak full random idegen, mert annál viszont több. Ez a span.

2022. ápr. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%
Ismerősnél többet jelentünk egymásnak, de haver/barátnál kevesebb szint. Ez a span. Magyarul mi rá a jó kifejezés?
2022. ápr. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt pár jó, de egy maradt meg leginkább, de azt meg csak szó szerint idézve lenne vicces, úgy meg nem tudom most visszaadni.
2022. ápr. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!